Завтра, 3 липня, відбудеться  позачергова сесія міської ради. На розгляд депутатів винесено 5 питань.

Як зазначено в розпорядженні міського голови, сесія відбудеться 3 липня об 11:00 в приміщенні зали засідань Броварського міськвиконкому.

На розгляд сесії виносять наступні питання:

  1. Про скасування рішень Броварської міської ради від 21.06.2018р.: № 954-41-07 «Про затвердження передавального акту комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області, Броварської міської  ради Київської області, Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області та Калитянської селищної ради Броварського району Київської області» та № 955-41-07 «Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2017 року № 816-36-07 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради» рішення від 21 грудня 2017 року № 816-36-07 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради».
  2. Про затвердження передавального акту комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області.
  3. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області.
  4. Про внесення змін до програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням сесії Броварської міської ради від 22.12.2016 року №429-23-07 із змінами та доповненнями.
  5. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 21.12.2017 року № 815-36-07 «Про бюджет міста на 2018 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7.

У свою чергу депутат міської ради Андрій Саук в соцмережі  “Фейсбук” оприлюднив подання на ім’я міського голови, в якому  повідомляє  про намір винести на розгляд депутатів ще одне, додаткове питання, яке пов’язане  з критичною ситуацією в місті в сфері озеленення і тотального знищення дерев. Так, депутати  хочуть почути звітування чиновників із цього питання та обговорити кроки, які б дозволили “перетворити наше місто на зелене місто, а не місто бетонних джунглів”. Депутат запрошує прийти на сесію всіх небайдужих громадян та висловити свою позицію. Однак чи буде включено це питання в порядок денний – стане відомо безпосередньо під час засідання сесії.