«А хіба це заборонено? »: підрядника з вивезення сміття обирали з компаній однієї сім’ї

Новини, Репортажі 04 Лип. 2017 р., 20:49 361

Броварська міська рада визначилася з підрядником по наданню послуг — вивезення побутових відходів у місті, а на засіданні 4 липня виконавчий комітет затвердив тарифи на послуги підрядника.

За підсумками конкурсу на визначення перевізника з вивезення побутових відходів, який відбувся 29 червня, переможцем стала київська приватна компанія «Амуссон Київ».

Як розповіла начальник Управління ЖКГ Галина Плотнікова, перевізник обслуговуватиме не лише багатоповерхівки, а й приватний сектор.

Галина Плотнікова

За інформацією доповідачів, усього у конкурсі взяло участь чотири компанії — дві компанії були відхилені, а дві — допущені до «фіналу».

Далі у процесі запитань від ЗМІ, з’ясувалося, що три з чотирьох фірм, які подали заявки на конкурс, були споріднені, а саме — належать батьку та сину.

Якщо бути точним, то участь у конкурсі на виконання послуг із вивезення побутових відходів (крім рідких) на території м. Бровари взяли чотири фірми: ТОВ «Ековтор-Транс», ПП «Амуссон Київ», ТзОВ «А-Муссон», ТзОВ «Парагона-16». Із чотирьох претендентів на перевізника відходів прибуло лише двоє: власники фірм ПП «Амуссон Київ» та ТзОВ «А-Муссон». Очолюють ці підприємства — Сергій Маковський та Анатолій Маковський.

Як зазначено в протоколі комісії, в пропозиціях ТОВ «А-Муссон» та ТОВ «Ековтор-Транс» не було довідок із органів фіксальної служби про відсутність заборгованості, тому ці фірми до подальшої участі у конкурсі комісія не допустила. Пан Маковський, що є власником двох фірм, чомусь для «Парагона-16» надав усі довідки, а для «А-Муссон» одну — ні. Тож у кінцевому результаті «змагалися» лише дві фірми: одна із фірм батька – «Парагона-16» та фірма сина – ПП «Амуссон Київ».

«А хіба це заборонено?», — перепитала пані Плотнікова. На зауваження журналістів про те, що має бути здорова конкуренція, пані Плотнікова сказала, що згідно постанови Кабінету Міністрів на конкурс може подаватися і одна компанія.

Як розповів міський голова Ігор Сапожко, розірвання угоди з «Комунтрансом» та оголошення конкурсу на перевізника підштовхнуло це підприємство до покращення роботи. «Комунтранс» мав усі шанси і можливості так само подати заявку на конкурс, але цього не зробив. Претензій щодо проведення конкурсу чи скарг не було», — заявив Ігор Сапожко. Також мер пообіцяв, що якщо на якість роботи нового перевізника будуть скарги, з ним буде розірвано угоду і буде оголошено новий конкурс.

Ігор Сапожко

З боку міської ради були зауваження до попереднього перевізника: сміттєві баки не прибиралися, машини текли, а одиниць техніки не вистачало. Усі ці зауваження, за словами Сапожка, враховувалися при визначенні нового перевізника.

За інформацією Галини Плотнікової, інвестиційна програма підприємства включає в себе заміну усіх контейнерів. Обов’язковим є роздільне сміття на чотири компоненти.

Зазначимо, що за інформацією журналістів «Маєш право знати» (ані члени виконкому, ані Управління ЖКГ не спростувало), переможець отримав місце під «базу» (місце розташування) ще ДО конкурсу.

Згідно з рішенням комісії з оренди об’єктів комунальної власності від 17 травня 2017 р. ПП «Амуссон Київ» отримало під офіс в оренду на 2 роки і 11 місяців нежитлове приміщення 60 кв. м в окремій  будівлі по вул. Металургів, 52/1. «Це запитання до них», — прокоментувала Галина Плотнікова.

На тлі озвучених фактів мер Броварів оголосив, що він — за здорову конкуренцію.

Виконком затвердив такі тарифи для населення та бюджетних установ, за умови придбання пакетів та за умови укладання договорів:

 

 

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017