Акт вандалізму у Калинівці

У ніч з неділі на понеділок, 3 липня, у селищі міського типу Калинівки невідомі вчинили акт вандалізму.

У центрі селища на стадіоні зламали дві секції металевого паркану та з «м’ясом» вирвали пластикове сидіння. Паркан зловмисники зламали з боку вулиці Миру, пройшли через поле, а сидіння вирвали поряд із центральним входом на стадіон.

Вже у понеділок місцева влада організувала відновлення паркану, та замовила сидіння у фірми-виробника, що обійдеться десь у 300 гривень.

Селищний голова Вадим Булкот обурений таким фактом та вважає, що це звичайний вандалізм. До пошуку зловмисників він одразу підключив дільничного інспектора Юрія Коцюбу. Обурений нічною подією, до справи підключився і спортивний актив селища, який горить бажанням  віднайти та суворо покарати порушників, аби раз і назавжди відбити бажання у будь-кого робити зло.

Вже у понеділок інформацію про акт вандалізму розмістив на своїй сторінці лідер футбольної команди Калинівки Сергій Кушка з проханням долучитися до пошуку всіх, хто, можливо, щось бачив та володіє інформацією.

Нагадаємо, що відреконструйований після довгих років недбалості і нехлюйства стадіон у Калинівці урочисто відкрили 21 травня.  Він став ще однією окрасою селища. Все робилося спільними зусиллями місцевої влади та бізнесу. Великий внесок в оновлення стадіону зробили підприємства «Асканія-Флора», «Комбінат «Тепличний», «Енергодім» та інші. Тут фактично замінили газон футбольного поля, ворота, облаштували автоматичний полив, поставили паркан, та зробили трибуни з пластиковими сидіннями.

Факт нанесення шкоди стадіону, очевидно, пришвидшить намір селищної влади встановити відеоспостереження. «Найближчими днями приїдуть фахівці з цього питання. Ми все з ними пропрацюємо, визначимося з кількістю камер для селища. Однозначно, що  стадіон потрапить в зону спостереження. Але хотілося б, аби й уся громада з великою нетерпимістю ставилася до людей, здатних до неадекватних вчинків, до нанесення шкоди суспільному майну», — наголосив Вадим Булкот.

Анатолій Дніпровий

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017