Цієї п’ятниці, 1 червня, в Україні та світі відзначали День захисту дітей. У Броварах до цієї дати організували низку заходів. Головною та наймасовішою подією стали змагання із блейблейду, який називають новітнім видом спорту. Були влаштовані змагання і з традиційніших видів спорту: боксу, воркауту, стрітболу, настільного тенісу і шахів. Тим часом дітей та їхніх батьків розважали різноманітними конкурсами, майстер-класами та показовими виступами дитячих танцювальних колективів. Відбувся і традиційний благодійний ярмарок, метою якого був збір коштів на лікування онкохворих дітей.

Наймасовішим заходом під час святкування стали дитячі змагання із бейблейду. «Шайба» в парку «Перемога» відранку наповнилась декількома сотнями учасників із Броварів та інших міст України. Після реєстрації, розподілу на категорії за віком, а також виступів броварських артистів, розпочалися змагання, які тривали близько 5 годин.

Це – нова гра, що корінням сягає японських коміксів. Суть її полягає у змаганні між дзиґами («блейдами») в круглому чашоподібному полі. Одна із дзиґ має виштовхнути іншу за межі круга суперника, використовуючи швидкість і масу блейда.

Поки учасники бейблейду починали боротьбу за перемогу, в інших локаціях парку вже тривали спортивні змагання з настільного тенісу, стрітболу та воркауту.

Неподалік, у спортивній залі імені Леоніда Коварського, проходили змагання з боксу серед дітей.

А в шаховому клубі біля майдану Свободи дітлахи змагалися за перемогу в інтелектуальній грі.

Одному з учасників гри у шахи – всього 4 роки

Тим часом коло сцени біля поштамту ведучі розважали відвідувачів забавами.

Дитячі танцювальні колективи один за одним показували свої хореографічні виступи.

Танцювали діти і біля літака. Однак тут рухи неповнолітніх дівчат у купальниках – на жердині – були відвертішими.

Ближче до вечора на сцені розпочався музичний конкурс. Маленьких співочих учасників відбирали, як у «Караоке на Майдані». А далі вони змагалися між собою, як у «Х-Факторі» чи «Голос Діти».

Протягом усього дня уздовж центральної алеї парку «Перемога» діяв благодійний ярмарок. Броварські підприємці продавали тут свій крам, сувеніри, наїдки, проводили майстер-класи та конкурси.

Кожен мав можливість пожертвувати кошти на лікування онкохворих дітей.

Окремі учасники ярмарку продавали або роздавали кульки. Деякі з них надували гелієм із балонів, ніяк не прикритих від сонячних променів.

Не обійшлося під час свята і без політичної реклами. На майдані Свободи стояв намет «Аграрної партії України», майбутнє з якою пов’язує обласний депутат від Броварів Роман Сімутін.

Також були присутні символіка та намет нещодавно створеної міськими депутатами від «Укропу» та Радикальної партії Ляшка громадської організації «Рідне місто Бровари».

Усі заходи, анонсовані відділом культури Броварської міської ради, відбувалися в парку «Перемога» або неподалік. Утім, багато з них закінчились раніше, ніж було заявлено.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій