Біля Алеї кохання встановили підземні контейнери для сміття

Новини, Репортажі 14 Сер. 2017 р., 14:58 444

У Броварах цими вихідними встановили перші підземні контейнери для сміття. Нові «бокси» для збирання твердих побутових відходів (ТПВ) розмістили на вулиці Короленка біля пішохідної алеї — Алеї кохання.

Таку інновацію як підземний контейнер для сміття збирається втілювати в рамках реалізації інвестиційної програми новий перевізник з вивезення сміття — ПП «Амуссон-Київ».

Нагадаємо, з колишнім перевізником — ТОВ «Комунтранс», до якого були претензії щодо якісного надання послуг міська рада розірвала угоду і оголосила конкурс. Переможцем став ПП «Амуссон Київ».

Як розповіли робітники, які встановлювали нові сміттєві баки (приватна компанія «Євген і Ко»), контейнер являє собою наступну конструкцію: у яму завглибшки два метри розміщують бокс з величезним пакетом ємкістю 5 кубічних метрів, який потім буде забирати транспорт.

Передбачається, що кришка зверху контейнера буде знаходитися на рівні людини середнього зросту і буде піднята над рівнем заповнюваності контейнера. За задумом перевізників така висота унеможливить розтягування сміття собаками та котами. Як запевнили робітники, розривати кульки та розносити сміття не зможуть і птахи.

На підприємстві вважають, що один такий підземний контейнер за місткістю замінить десять наземних контейнерів (у «Комунтранса» це були металеві, у «Амуссона» — пластмасові»).

«Такі контейнери набагато зручніші тим, що займають набагато меншу площу, а вивозити з них сміття набагато легше. Собаки не зможуть туди залізти і розтягувати сміття, не зможуть лазити і бомжі», — розповіли робітники.

Передбачається, що підприємство проаналізує у перші дні функціонування таких контейнерів, за який час вони заповнюються, і виробить графік вивезення сміття. Пластмасові контейнери при цьому будуть прибрані. Після повного встановлення контейнерів та благоустрою території, роботу «прийматимуть» спеціалісти Управління ЖКГ та виконкому на чолі з міським головою.

У коментарі «Трибуні-Бровари» заступник начальника Управління ЖКГ Світлана Решетова наголосила на тому, що сміттєві пакети, які закуповувалися мешканцями ще у перевізника «Комунтрансу», новим підприємством вивозитимуться, тобто перехідний період при наданні послуг зберігатиметься.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017