Броварська масляна: ярмарок, безтурботна Орися та змагання рибалок

Новини, Репортажі 27 Лют. 2017 р., 11:08 457

Ранок Масляної розпочався з перекриття бульвару Незалежності задля проведення ярмарку. Підприємці міста та району виставили на продаж свій крам, аби задовольнити смаки найвибагливішого покупця. Асортимент найширший: від циганських півників-лизунців до бройлерів, від трусів до вишиванок, від заморських чаїв до майже золотих ланцюгів. Товар можна було придбати як по нищій ціні, ніж зазвичай, так і по завищеній.

«Змінити країну разом!» пропонували на ярмарку броварчанам представники політичної партії «РУХ нових сил», що відкриває громадську приймальню в Броварах.

Тим часом з динаміків на сцені біля МКЦ Протей лунали пісні Наталії Бучинської, зазиваючи глядачів прийняти участь у другій частині «водевілю», що невдовзі мав розпочатись:

Люди казали нам, той, хто кохається,
Той, хто кохається, з полум’ям грається.
А ми кохалися, не спопелилися,
А ми кохалися і ще хотілося.

У парку «Перемога» проходили змагання «Броварська крига-2017» за підтримки магазину «Рибалка» та Броварського клубу любителів рибальства та мисливства. Хтось сприйняв їх всерйоз і був відповідно «озброєний» та екіпірований, а комусь вистачало лише «зігріваючих» напоїв. Проте більшість глядачів чекала не стільки оголошення результатів, скільки ароматної юшки з вогню та кулішу.

Поки рибалки вправлялись у своїй майстерності, інший вид змагань розгорнувся біля Прометею – традиційно парубки-сміливці залазили по гладкому стовпу за чоботами, у яких зазначались призи, що отримають переможці. На сцені біля культурного центру відбувалось театралізоване дійство за участі народних ансамблів Броварів. Щоправда, жарти, що лунали зі сцени від головних героїнь Орисі та її «матусі», були здебільшого «нижче пояса», але глядачам похилого віку були до смаку. Недаремно, мабуть, Масниця або Колодій здавна вважались Бабським святом. Протягом цього тижня чоловікам належало слухатись жінок і витримувати їхні збиткування.

Зрештою, дехто зі сміливців-чоловіків, підбадьорених ведучим Олегом Здоровцем, отримали свої призи. Покупці з ярмарку придбали «хліба», глядачі свята отримали «видовища».

…На деякий час здалось, що немає ні високих цін, ні «пекучих» тарифів. Гучні пісні з динаміків на сцені намагались заглушити щоденне усвідомлення, що за наші свята і будні сплачено на війні життям і здоров’ям українських солдат…

І тільки згадування «чиєїсь матері» водіями маршруток, що не могли роз’їхатись вузькими проїздами, повертало до буденного броварського життя.

Бог простить і ми прощаєм. Простіть і ви нас!

[Not a valid template]

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018