Бюджетна комісія рекомендує виділити додаткові кошти на утеплення лікарні

Новини, Репортажі 07 Лют. 2017 р., 19:15 112

7 лютого у малій залі виконкому відбулося засідання депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

До проектів рішень, які декларувалися раніше під час засідання були зроблені деякі доповнення і коригування.

Так, бюджетна комісія рекомендує сесії міської ради підтримати рішення про резервування додаткових коштів на суму в розмірі 460 тис. грн. на Броварську центральну районну лікарню. А саме: виділити 200 тис. грн. на розробку проекту енергоаудиту для БЦРЛ та 260 тис. грн. на розробку проекту реконструкції лікарні, який передбачатиме, зокрема, заміну вікон та дверей.

У випадку, якщо сесія міської ради підтримає виділення коштів на ці проекти, співфінансування на роботи по утепленню лікарні буде добиватися з державного бюджету народний депутат України від 97-го виборчого округу Павло Різаненко.

Ще один проект стосується броварських шкіл. Раніше депутатами було виділено 600 тисяч гривень на капітальний ремонт фасадів двох шкіл — ЗОШ №3 та ЗОШ №5. Зараз проект рішення передбачає додати до цього переліку ще одну школу — ЗОШ №2. Розробка проектів утеплення фасадів шкіл дасть можливість обласним депутатам від Броварів і народному депутату України добиватися співфінансування з обласного та державного бюджетів відповідно.

Також бюджетна комісія рекомендує сесії підтримати дофінансування для ГО «Можливо все», яка через центр «Сіалія» надає освітні послуги для дітей з інвалідністю, у розмірі 604 тис. грн.

Громадська організація надала фінансовому відділу усі необхідні документи, було проведено перерахунок кошторису, який показав суму, яку необхідно для дофінансування.

Як розповіла начальник фінансового управління Наталя Постернак, коли ще одна громадська організація «Батьки Мозаїки» надасть необхідні документи, можна буде також зробити перерахунок і винести проект щодо дофінансування на наступну сесію міської ради.

Окремо розглянули члени комісії пункт, який стосується реконструкції дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Зірочка» по вул. Ярослава Мудрого, 3-Б. На нього Відділ капітального будівництва міської ради запланував на 2017 рік 750 тис. грн. Однак на сьогодні немає експертного висновку, чи його можна реконструювати, чи варто на його місці вже будувати нове приміщення, а стару будівлю зносити.

Депутати ухвалили рішення залишити на оплату експертної оцінки щодо «Зірочки» 100 тис. грн., а решту 650 тис. грн. перекинути на реконструкцію дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Оленка» по вул. Лагунової Марії, 18-А.

Нагадаємо, що у зв’язку з будівництвом у Броварах нового приміщення Будинку дитячо-юнацької творчості на вулиці Грушевського, 21-А, вирішено, що після повного переїзду колективів, у будівлі, де базувався БДЮТ буде дитячий садок «Оленка».

Сесія міської ради відбудеться 9 лютого о 10.00.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018