«День Добра» у Броварах: врятувати життя Артемчику «своїми руками»

Новини, Репортажі 15 Лип. 2017 р., 16:54 809

15 липня у центрі міста Броварів — Майдан Свободи — зібралося багато майстрів ручної роботи, випічки, художників та талантів різного жанру. У місті відбувся благодійний концерт «День Добра. Допоможемо усім світом Артему».

Усі кошти, отримані від заходу, спрямовуються на лікування чотирирічного броварчанина Артема Колбасинського. Одним із організаторів благодійного дійства стала Народна хореографічна майстерня «Мальва».

У маленького Артемки встановлено діагноз — ембріональна рабдоміосаркома. Зараз хлопчик перебуває на лікуванні в Німеччині, вартість першого етапу лікування складає 82500 євро.

Як розповіла керівник Броварської Народної хореографічної майстерні «Мальва» Оксана Круковська, мама Артема Анна В’ячеславівна Бойченко давно займається в колективі, там же почала займатися і старша сестричка хлопчика. Тож, за словами Оксани Олексіївни, сім’я Анни стала неначе частинкою родини для колективу «Мальва». Коли у Анни В'ячеславівни сталося лихо, колектив почав всіляко допомагати, зокрема і в організації благодійного концерту.

На головній площі міста можна було побачити майстрів перукарської справи, які робили жінкам зачіски та макіяж.

Розігрували «безпрограшні» лотереї: за будь-яку плату (від 5 грн.) давалися пакуночки з призами всередині — цукерками чи іграшками.

Юна майстриня Ірина Кондратюк представила свої роботи — саморобні букети квітів із сухоцвіту, яблук, цукерок та кольорового паперу.

Ірина Кондратюк

Роботи «своїми руками» представила також броварчанка Ірина Пархоменко. Вона принесла на ярмарок вироби з полімерної глини, бісеру, а також полотна з вишивкою. Такі «твори» є сімейними: долучаються також до мистецтва мама Ірини Вікторівни та тітка.

Ірина Пархоменко

Кілька саморобних підвісок на підтримку Артемки своїми руками зробила і донька пані Ірини.

Ірина Пархоменко з донькою

Різноманітну випічку представили кондитерські підприємства Броварщини, зокрема з Княжич та Великої Димерки.

Продавали багато всіляких фєньочок, браслетиків, підвісок та стрічечок, зроблених дітками майстерні «Мальва» та їхніми батьками. Друзі, близькі та діти, які займаються у майстерні «Мальва» намалювали плакати на підтримку хлопчика та вивісили перед сценою.

Традиційно представила свої вироби з мила мама колишнього депутата Броварської міської ради Аліни Дяченко пані Тетяна.

 

Однією з найцікавіших виставок стала галерея картин художньої студії «Талант», яка базується в районі Торгмаш на чолі з Анастасією Лазаренко.

Як розповіла пані Анастасія, в її студії займаються діти від 7 до 16 років, але переважно вік — 9-10 років. Саме дітей такої вікової категорії представлені картини на благодійному заході.

Загалом у студії «Талант» задіяні близько 80 дітей, постійно займаються близько сорока. Є, за словами пані Насті, кілька хлопчиків та дівчаток, які подають великі надії та будуть серйозно займатися малюванням і вступати до профільних ВУЗів.

Як розповів куратор і один із співзасновників Благодійного фонду «Інна», що виступив співорганізатором заходу, Віталій Чучеров, захворювання Артемки — ембріональна рабдоміосаркома — з розряду онкологічних, властива малюкам, дітям та молодим людям, та все ж, за його словами, є надія, що хлопчик зможе вилікуватися від недуги.

 

Увечері у рамках благодійної акції Народна хореографічна майстерня «Мальва» представила концертну програму з різних номерів на підтримку хлопчика.

Для допомоги маленькому броварчанину такі реквізити:

Картка Приватбанку для гривневих переказів — 4149—6293-9080-8715

Бойченко Анна В’ячеславівна (мама Артема);

Картка Приватбанку для валютних переказів — 5168—7422-0282-1819

Відрадно, що за такого лиха вагому зіграло «колективне братерство», а броварчани, хто як зміг, долучився допомогти.

Бажаємо Артемкові Колбасинському якомога швидшого одужання!

[Not a valid template]

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017