День народження поета Тараса Шевченка у Броварах вийшов «прозаїчним» (ФОТО)

Новини, Репортажі 09 Бер. 2017 р., 15:39 189

9 березня у Броварах в парку імені Тараса Шевченка відбулася урочиста хода та покладання квітів до Дня народження українського поета, письменника, художника та громадського і політичного діяча Тараса Шевченка.

Від дня народження Тараса Шевченка минуло 203 роки. Вшанувати метра зранку до пам’ятника Кобзарю приїхали учні броварських шкіл. Як розповіли педагоги, були присутні учні початкових та 9-х класів ЗОШ №6 та приватної школи «Фортуна». Також діти ЗОШ №6 відвідають Національного музею Тараса Шевченка у Києві.

Діти з квітами (у кожного — по гвоздиці) фотографувалися біля пам’ятника, поділилися з «Трибуною-Бровари» коментарем про величну постать в історії України і символ українського народу в боротьбі за незалежність — Тараса Шевченка. «Його творчість досить актуальна у наш час. А на прикладі його біографії можна багато чому навчитися», — розповіли учні.

Як запевнила завідувач Броварської дитячої бібліотеки Віра Тунік, із загальної кількості читачів (близько 3 тисяч), читає твори Тараса Шевченка велика кількість дітей. У цей же день у дитячій броварській бібліотеці відбувається книжково-ілюстративна виставка до Дня народження українського поета. «Коли закінчується навчальний рік і в школах задають по програмі вивчати твори Шевченка, то влітку бібліотеку відвідує багато дітей. Загалом програмову літературу приходить читати до 60 дітей на день», — розповіла пані Тунік.

Також Віра Василівна розповіла про проблеми, пов’язані з функціонуванням дитячої бібліотеки. «Раніше бібліотеки комплектувалися набагато краще. Зараз книги дуже дорогі. Хотілося б, щоб не забували – те, що ми інформаційно закладемо в душі наших дітей, потім нам повернеться сторицею. Адже нове покоління це наше майбутнє. Бажано, щоб більше коштів виділялося на програмову та дозвільну літературу», — зазначила керівник дитячої бібліотеки.

Згодом до пам’ятника приїхали представники міської адміністрації. Серед присутніх були заступники міського голови Григорій Голубовський та Лариса Виноградова, а також начальник відділу культури Інна Савченко. Ігоря Сапожка на заході не було.

Далі по команді вчителів діти вишикувалися в рядок разом з адміністрацією і пройшли ходою до пам’ятника, що й зафіксували «на камеру» працівники по зв’язках зі ЗМІ міської ради.

[Not a valid template]

Шевченко

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017