Депутати не погодили створення Броварської багатопрофільної лікарні

Новини, Репортажі 28 Лип. 2017 р., 19:58 278

На розгляд постійної комісії з гуманітарних питань до чергової сесії міської ради 15 серпня було винесено вісім основних питань.

Проект рішення міської ради «Про реорганізацію комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради» члени комісії розглядали на підвищених тонах.

Згідно документу передбачається припинення діяльності БЦРЛ шляхом реорганізації. Організаційно-правові заходи мають бути покладені на спеціальну комісію з реорганізації з відповідним складом. Серед іншого передбачається інвентаризація майна підприємства а також звільнення працівників та затвердження СТАТУТУ нового комунального неприбуткового підприємства «Броварська багатопрофільна лікарня»

Обговоренню питання «гучності» додав  член фракції Самопоміч Юрій Скотніков, що завітав на засідання комісії. Депутат, зокрема, поцікавився у доповідача, яким чином реорганізація Броварської центральної лікарні у неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» сприятиме підвищенню рівня медичного обслуговування: «Що вам зараз заважає підвищувати цей рівень?»

Пан Скотніков зазначив, що на якість роботи лікарні в цілому і головного лікаря Валентина Багнюка зокрема – багато нарікань, з якими «потрібно розбиратись». Крім того, на думку Юрія Анатолійовича, проект рішення обмежує можливості контролю з боку депутатів стосовно діяльності лікарні, зокрема у частині узгодження договорів оренди, що скидається на «приховану приватизацію».

Тетяна Крилова  висловила зауваження стосовно того, що проектом рішення не передбачено включення до складу комісії по реорганізації підприємства ані представників громадськості, ані представників депутатського корпусу.

Ще одним неоднозначним моментом при розгляді проекту рішення на думку кількох депутатів стало те, що згідно пункту 7.3.3. (Додаток 2) нової редакції статуту передбачається «заключення укладання письмового безстрокового договору з Головним лікарем, призначеним згідно рішення Засновників (Власників).

Зазначимо, що цим самим проектом рішення, а саме пунктом 6, депутатам пропонується одразу призначити «безстроковим» Головним лікарем реорганізованого підприємства Валентина Багнюка.

Оскільки по суті висловлених питань заступник головного лікаря з економічних питань Тетяна Щербак відповісти не змогла, пославшись на некомпетентність, депутати прийняли рішення проект зняти з розгляду на доопрацювання.

Крім цього члени гуманітарної комісії розглянули ряд технічних моментів по іншим проектам рішення, які затвердили «без змін». Мова йде про надання дозволу доповнити вид економічної діяльності Броварського міського територіального центру соціального обслуговування.

Зміни до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 22.12.2016 № 433-23-07" депутати погодили з технічною правкою.

У разі прийняття відповідних змін учасникам АТО видаватимуть спеціальні посвідчення на безкоштовне реабілітаційне відвідування плавального басейну «Купава». А також АТОвцям буде забезпечене право безкоштовного проведення медичного та наркологічного огляду для подальшого отримання довідки у разі організації професійного навчання з відповідним відшкодуванням коштів за такі послуги Броварській центральній районній лікарні.

Подання голови ГО ветеранів-будівельників м. Бровари Карпенка М.Г. гуманітарна комісія також  підтримала . У разі позитивного голосування  за «Програму діяльності та фінансової підтримки Громадської організації ветеранів – будівельників м. Бровари на 2 півріччя 2017 року» на сесії Броварської міської ради дана громадська організація отримає фінансування у розмірі 37 тис. грн. до кінця поточного року.

Узгодили члени гуманітарної комісії і питання змін до міської програми «З турботою про кожного». Мова йде про додаткові фінансові видатки на окремі заходи, зокрема:

-збільшення обсягів на відшкодування безкоштовного перевезення автомобільним транспортом на 600 тис. грн. згідно клопотання ТОВ «Автопас-К»;

-збільшення видатків на Товариство Червоного Хреста, зокрема для облаштування Центру надання медико-соціальної допомоги – 122 тис. грн;

-збільшення коштів на виплату матеріальної допомоги мешканцям міста у розмірі 405 тис. грн.

Не погодили члени комісії лише відшкодування за пільгове перевезення ПАТ «Укрзалізниця», оскільки цифра відшкодування потребує коригування.

Члени гуманітарної комісії одностайно підтримали внесення змін до програми «Інклюзивна освіта в Броварах». Та погодили зміни, запропоновані начальником Управління освіти і науки Оксаною Мельник щодо  проектів рішення «Про внесення змін та доповнень до міської програми «Загальна середня освіта» на 2015—2018 р., затвердженої рішенням Броварської міської ради від 25.12.2014 №1364-50-06» та «Про внесення змін та доповнень до міської програми «Дошкільна освіта» на 2015—2018 р., затвердженої рішенням Броварської міської ради від 25.12.2014 №1365-50-06». Доповнення і зміни у освітніх програмах головним чином стосуються фінансування ремонтних робіт, що проходять у рамках підготовки до нового навчального року у освітніх закладах міста. Докладніше про фінансові зміни буде наголошено на профільній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на початку серпня.

Серед додаткових питань депутати розглянули питання перейменування ДНЗ «Трембіта» на ДНЗ «Перлинка». Але оскільки питання потребує вивчення, присутні відклали його до наступного засідання, дата проведення якого наразі не відома.

31 липня 2017 року о 10-00 год.  відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою.

НОВИНИ

20.11.2017
19.11.2017
18.11.2017
17.11.2017
16.11.2017