Для броварських учнів можуть створити пільговий електронний квиток

Новини, Репортажі 15 Лют. 2017 р., 16:57 221

У Броварській міській раді буде створена робоча група з питань пасажирських перевезень на офіційному рівні, тобто розпорядженням міського голови Ігоря Сапожка.

Про це 15 лютого під час засідання за участі представників перевізників, депутатів та ініціативної групи «Безпечний проїзд за адекватні ціни. Бровари» повідомив начальник управління економіки Микола Загуменний.

Передбачається, що до складу робочої групи увійдуть:

Олександр Рєзнік — заступник міського голови — голова робочої групи;

Альбіна Баба-Мірзоєва — начальник юридичного відділу міськради;

Микола Загуменний — начальник управління економіки міськради;

Олена Новікова —  головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій управління економіки;

Алла Петренко — начальник управління соціального захисту населення;

Депутати Броварської міської ради:

— Ірина Веремчук, Володимир Білокінь, Леонід Черепейнік, Олег Берестовий;

— Микола Юрченко — голова Громадської ради при виконкомі;

Сергій Тафій — активіст і учасник акції «Безпечний проїзд за адекватні ціни. Бровари»;

Ангеліна Козлова — громадський активіст;

Надія Вахрамєєва — громадський активіст.

Володимир Білокінь, Олена Новікова

До робочої групи також можуть увійти представники поліції і компаній-перевізників. Останні — за бажанням, оскільки змусити їх до цього юридично ніхто не може.

Під час зустрічі присутні обговорили попередній план майбутньої роботи групи з компаніями-перевізниками:

  1. Спільно розробити програму, яка включатиме в себе систему відшкодування витрат з міського бюджету для пільгових категорій та школярів. Попередній термін на це — два місяці. Напрацьовану програму згодом презентують громаді на сайті міської ради, потім винесуть як проект рішення на засідання виконкому, а далі — на сесію міської ради.
  2. Здійснити моніторинг пасажирських перевезень на предмет пасажиропотоку. Це може бути по два тижні у різні пори року — весна, літо, осінь, зима. Моніторинг може бути проведений силами активістів чи спеціальними компаніями, які проводять такі аудити. Однією з таких компаній може бути ДП «Державтотрансндіпроект». Представники компаній-перевізників пообіцяли, що витрати на компанію, яка буде проводити аудит, вони візьмуть на себе.
  3. Проводити спільно з перевізниками зустрічі по обговоренню нагальних проблем, які стосуються пасажирських перевезень. Термін — не рідше, ніж раз на квартал.
  4. Розробити систему впровадження електронного квитка для школярів міста Бровари, за яким нараховуватимуться пільги на проїзд на міських рейсах. Зокрема, на наступну робочу зустріч дано доручення запросити начальника управління освіти.
  5. Провести підготовку, а потім і саму інформаційну кампанію у місті про переваги для пасажирів у придбанні квитків.

Також під час засідання присутні озвучили декілька ідей до уваги робочої групи:

— Розглянути можливість дотацій з міського бюджету витрат на проїзд на апріорі збиткові міські маршрути, такі, як, наприклад, № 9, з подальшою перспективою переведення у комунальний транспорт.

— Розглянути можливість переформатування міських маршрутів, щоб вони не накладалися один на один і охоплювали якомога більший пасажиропотік.

— Розглянути можливість для перевізників проводити для учнів старших класів екскурсії на підприємства перевізників, а в подальшому — брати до себе на практику.

— Вивчити ситуацію і провести необхідну підготовку для можливого впровадження експрес-маршрутів Київ-Бровари, тобто таких, які будуть від кінцевої зупинки або головної їхати до кінцевої в іншому місті.

— Долучити поліцію та податкову інспекцію для проведення рейдів по нелегальних пасажирських перевезеннях, тобто нерегулярних, з фінансового потоку яких не йдуть відрахування до місцевого бюджету.

Наступна зустріч уже офіційно затвердженої робочої групи має відбутися за тиждень. Час і місце, як запевнив начальник управління економіки Микола Загуменний, буде повідомлено.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018