«Додаткові» проекти рішень до чергової сесії: на що потрібні кошти БЦРЛ та громадським формуванням міста

Новини, Репортажі 08 Тра. 2017 р., 16:23 95

Винесення на розгляд депутатських комісій «додаткових» питань від сесії до сесії з випадковості перетворюється на закономірність. Не обійшлося без позапланових проектів рішення і на останньому засіданні комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, що відбулось 05 травня 2017 року.

Крім суперечливого питання щодо  фінансування ОРЦ, депутати розглянули ще кілька, серед яких були й «додаткові».

Стосовно виконання «Комплексної програми заходів із забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку у м. Бровари на 2017 рік» депутати після нетривалого обговорення внесли пропозиції зробити перерозподіл коштів всередині програми та додати відповідні заходи.

Нагадаємо, що в рамках програми для патрулювань придбано два автомобілі Renault Logan . Нині необхідно провести реєстрацію авто, крім того депутати внесли пропозицію провести встановлення на автомобілях газобалонного обладнання. Наразі, всі ці заходи буде проведено за рахунок уже виділених коштів на реалізацію програми, а у подальшому, за пропозицією членів бюджетної комісії, кошторис переглянуть.

На розгляд сесії буде винесено додатковий проект рішення про внесення змін та доповнень до Програми «Діяльності і фінансової підтримки та заохочення працівників Броварської центральної районної лікарні на місцевому рівні на 2015—2017 роки».

Проектом рішення зокрема передбачається виділення коштів на закупівлю комп’ютерного обладнання у розмірі 850 тис. грн. Як повідомила представник БЦРЛ Тетяна Щербак, для створення електронної системи необхідно 72 комп’ютери (приблизна вартість 11 800 грн.). Системою буде передбачено створення електронного реєстру пацієнтів, яких буде обслуговувати вторинна ланка.

Під час обговорення проекту рішення депутати підняли питання запровадження так званої «Першої безкоштовної доби». Представник БЦРЛ повідомила, що безкоштовно вже обслуговують пацієнтів, хоча не всі закупівлі ліків ще завершено.

Підсумовуючи почуте, депутати зазначили, що наразі безкоштовно отримуються лише ті ліки, «що є в наявності», а не так як було обіцяно «в повному обсязі». Представник лікарні повідомила, що після завершення всіх тендерів буде по відділеннях вивішено списки препаратів, що буде отримувати пацієнт в «першу безкоштовну добу» по нозологіям.

«Саме тому, що не весь перелік ліків закуплено, ми чуємо від людей, що лікарі не вміють лікувати, а депутати не виділяють кошти. І це при тому, що на «першу добу» виділено немалі кошти як з міського, так і з районного бюджетів» — зауважили депутати.

Наступним члени бюджетної комісії розглядали питання внесення змін до Програми «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази БЦРЛ на 2015—2017 роки». Додатково в рамках програми планується виділити 120 тис. грн. на покупку автомобіля. Раніше на цей захід вже було виділено 200 тис. грн. В результаті для потреб лікарні планується купити ЗАЗ VIDA седан.

90,8 тис. грн. планується витратити на обстеження технічного стану будівлі корпусу інфекційного відділення дитячої лікарні.

100 тис. грн. просять представники лікарні для укомплектування відділення гемодіалізу БЦРЛ, а саме – шафи для роздягання пацієнтів та «маніпуляційні столи».

Відсутність меблів, щоправда, не являється головною перепоною для відкриття відділення. Оскільки, як зазначалось раніше, головною проблемою є питання відсутності фахівців та ряд технічних моментів. Проте, наразі для заохочення лікарів-нефрологів грошей з міського бюджету не просять.

Чи сприятиме купівля меблів прискоренню відкриття життєво важливого відділення — покаже час. Зазначимо лише, що всі суми, озвучені подателями додаткових проектів рішень по БЦРЛ підтримані членами бюджетної комісії одноголосно і без змін.

По Програмі «З турботою про кожного» вносяться зміни у фінансування заходу «Безоплатний капітальний та поточний ремонт власного житла малозабезпеченим інвалідам згідно положення» (розділ 6. п.6.21.). Проектом передбачається збільшення фінансування на 93,5 тис. грн. для проведення ремонту житла учасника бойових дій Фатєєва Анатолія.

Бюджетна комісія підтримала зміни до програми та одноголосно схвалила винесені на розгляд засідання зміни до  рішення «Про бюджет міста на 2017 рік» та додатків 2,3,5,6,7».

Погоджувальна рада  запланована на середу 10 травня о 11.00.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017