Хрещення в Броварах: владу міста покропили, але занурення не відбулося

Новини, Репортажі 19 Січ. 2017 р., 20:57 392

Хрещення Господне — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке ще називають Йордан. Крім того, Водохреща збігається зі святом Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме цей день засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже саме сьогодні за християнським вченням з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець – в голосі, Син Божий – у плоті, Дух Святий – у вигляді голуба.

Долучились до традиційного святкування і броварчани. Вже зранку в храмах відбулись богослужіння. Одним з місць освячення води стало озеро парку «Приозерний» в районі Пекарні. Кількість бажаючих освятити воду була достатньо великою. Та й сміливців, що побажали зануритись в ополонку, не бракувало.

Офіційне освячення води відбулось о 13 годині священнослужителями УПЦ МП, хоча охочі зануритись в хрещенську воду пірнали і до її освячення.

Серед офіційних осіб бажання «очиститись» відчули міський голова Ігор Сапожко та його заступник Олександр Резнік, проте купатись не ризикнули. А запрошенням мера прийняти участь в освяченні води скористались лише депутати Борис Дудко та Володимир Оксютенко.

Звуковий супровід заходу забезпечували представники відділу культури. Порядок підтримували представники правоохоронних органів та рятувальники МНС. Представники Товариства Червоного Хреста пригощали бажаючих гарячим чаєм, хоча серед присутніх зустрічались і такі, хто зігрівався більш «міцними» напоями.

Серед «плюсів» в організації заходу містяни відзначали змонтований дерев’яний трап та наявність роздягалень і резинових килимків для запобігання ковзанню.

Чи не єдиним недоліком підготовки був відкритий проїзд до парку з боку вулиці Михайла Мельника (колишня Коккінакі), який комунальні служби міста неодноразово обіцяли закрити. Проте досі КП «Бровари-Благоустрій» не виконало прохання мешканців та доручення міського голови, яке отримало на зустрічі з членами ГО «Геологорозвідка» ще восени. Тому сьогодні велика кількість автомобілістів паркувала свої авто на новій бруківці паркової доріжки.

Спостерігаючи за щорічними святкуваннями в «Приозерному», можна констатувати, що кількість пірнаючих на свято Водохреща з року в рік зростає. Сподіваємось, що в ці святкові дні збільшується і кількість людей, що очистились та вилікувались від фізичних чи душевних недуг.

[Not a valid template]

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018