Каналізацію перетворюють на сміттєпровід — «Броваритепловодоенергія»

Новини, Репортажі 15 Тра. 2017 р., 12:49 430

Продовжуються роботи на аварійній ділянці колектора.

Як розповів під час оперативної наради керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андрєєв, після завершення ремонтних робіт на ділянці вулиці Незалежності від Металургів до Петлюри аварійники перейшли на ділянку на території трикотажної фабрики. «Завдяки стабілізуванню погоди ми розпочали ліквідування розритих ям», — розповів Андрєєв.

За його словами, на насосах, які здійснюють відкачування нечистот, встановлене постійне чергування. Водночас керівник комунального підприємства зазначив, що під час гідровипробувань виникає багато проривів каналізаційних труб. Причина тому, як пояснив очільник «Броваритепловодоенергії», засмічення броварчанами у себе вдома каналізації. «Надходить багато скарг та звернень про засмічення каналізаційних труб. На жаль, багато мешканців сприймають каналізаційні труби як сміттєпровід», — розповів Андрєєв.

Василь Андрєєв.

Також керманич КП повідомив про велику кількість звернень від громадян щодо великих нарахувань за комунальні послуги за квітень 2017 р. Під час діалогу між Андрєєвим та міським головою Ігорем Сапожком, з’ясувалося, що спочатку показники лічильників бралися до 25 березня і нарахування прийшли споживачам у квітні, а потім на початку травня прийшли нарахування за показниками від 25 березня до 20 квітня.

«Надалі показники зніматимуться з 20 по 25 число поточного місяця і квитанції надаватимуться споживачам наступного місяця. Ця інформація є на зворотному боці квитанції, ми будемо додатково повідомляти про це мешканцям», — запевнив Андрєєв.

Нагадаємо, аварія на колекторі, що проходить уздовж вулиці Незалежності, повторилася ще на початку квітня. Неофіційно комунальники зазначали, що причиною стала відсутність оновлення каналізаційною мережі близько сорока років.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017