«Кольорові танці» у парку «Перемога»: Бровари відзначили свято фарб

Новини, Репортажі 19 Чер. 2017 р., 10:11 236

17 червня у Броварах відбувся незвичний розважальний захід для дітей та дорослих — свято фарб.

Свято фарб або свято холі прийшло в Україну із індуїстських країн — Індії, Непалу, Бангладешу, Пакистану, Шрі-Ланки. Пов’язане з місцевими легендами та традиціями, фестиваль за своєю суттю являє собою веселе розважальне шоу, під час якого глядачі, переважно діти, обсипають один одного кольоровими фарбами.

Як розповіли організатори від броварської сторони — відділ культури – їм вдалося вийти на приватного підприємця Дмитра Скуратова, який організовує по Україні такі шоу і домовитися про проведення такого заходу у Броварах.

Негода дещо внесла свої корективи: спочатку шоу планувалося в центрі парку «Перемога» біля скейт-майданчику, але через дощ дійство перенесли на літній концерт майданчик, що ліворуч від центрального входу в парк. Як потім розповідали організатори, гості з міста Сарни Рівненської області, огороджена територія, на жаль, обмежила простір приблизно сотні дітлахів.

Один пакетик сухої фарби з натуральних барвників на заході продавали за 30 грн. Розбирали, щоправда, пакетики дуже охоче. Коли дітей зібралося дуже багато, організатори оголосили знижки на придбання фарб за ціною 20 грн.

Як розповів головний організатор святкового дійства Дмитро Скуратов, на ринку 1 пакетик вартує 15-17 грн. Але, за його словами, ціну довелося підняти задля оплати учасників святкового шоу.

Діти під бадьору музику обсипалися фарбами, а в цей час їх розважали місцеві зірки та таланти: гурт «Сентора», репер Влад Логвинчук, фіналістка програми «Голос. Діти 2», учасниця проекту «Х-фактор 5» Катерина Качановська, співаки Назар та Міла Човгань та інші.

«Для того, щоб оплатити виступи місцевих учасників концерту навіть за підвищеними цінами на фарби, нам потрібно продати близько тисячі пакетів. Тобто шалених прибутків ми не маємо. Якщо «чистими» на команду вдається заробити 2 тисячі гривень, то це добре. Хочеться подякувати місцевим організаторам, які надали нам майданчик для проведення свята безкоштовно», — розповів Дмитро Скуратов.

Хаотичне обсипання один одного кольоровими фарбами (організатори запевнили, що це не хімічні та не синтетичні барвники, а натуральні) стало організованим, коли на сцені з’явилася дівчина Марія з команди організаторів шоу, яка запропонувала різноманітні флеш-моби.

Завершувалося святкове дійство дискотекою. «Кольорові танці» десятків дітей, обсипаних фарбами, справило неабияке враження.

За словами Дмитра Скуратова, це не останні відвідини Броварів і вже найближчим часом його команда знову приїде. «Океан Ельзи» ми запросити, звичайно, не зможемо, але намагатимемося домовитися з виконавцями більш відомими, ніж були сьогодні», — повідомив пан Скуратов.

[Not a valid template]

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017