Компенсації за перевезення пільговиків — 160 тисяч на рік з однієї маршрутки

Новини, Репортажі 25 Кві. 2017 р., 19:19 205

Броварський виконком затвердив Положення «Про порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення пасажирським автомобільним транспортом загального користування».

Як розповіла в. о. начальника управління економіки Броварської міської ради Тетяна Поліщук, проект рішення пройшов процедуру регуляторного акту і при його розробці враховані пропозиції та зауваження, що надійшли, зокрема, і від місцевих перевізників.

Згідно проекту пільгові перевезення будуть проводитися у два способи: 1. комунальний автобус перевозитиме пільговиків без обмежень; 2. перевізники будуть перевозити одного пільговика безкоштовно на міському маршруті і трьох — на приміських.

Доповідає Тетяна Поліщук.

За словами пані Поліщук, здійснювати контроль за перевезеннями буде робоча група, а виплати здійснюватиме управління соціального захисту населення відповідно до документації, яку надаватимуть перевізники. Кошти, як нагадала Тетяна Поліщук, передбачені за програмою «З турботою про кожного».

На уточнююче запитання міського голови Ігоря Сапожка щодо складу робочої групи, в.о. начальника управління економіки повідомила, що до неї увійдуть представники управління праці, фінансового управління та управління економіки.

У бесіді з кореспондентом «Трибуна-Бровари» Тетяна Поліщук повідомила, що буде створена нова робоча група, яка не матиме стосунку до тієї, що була створена розпорядженням міського голови після мітингів проти підвищення тарифів за проїзд і до якої входили депутати та активісти. Також Поліщук поінформувала, що до складу майбутньої робочої групи входження депутатів не передбачається.

Як зазначено у Положенні, Робоча група з перевірки перевезень пільгових категорій населення здійснюватиме щомісячно перевірки перевезень пільгових категорій пасажирів, результати яких відображатимуться в актах перевірок та зберігатимуться в управлінні соціального захисту міської ради.

Перевізники, які здійснюватимуть безкоштовні перевезення пільговиків в рамках програми «З турботою про кожного» мають надавати в управління соцзахисту фактичні розрахунки витрат та акти звірки за пільгові перевезення щомісячно до 3 числа. Після того як фактичні розрахунки від перевізників будуть передані з управління соцзахисту до фінансового управління, останнє буде передавати кошти в управління соціального захисту, а те у свою чергу зобов’язане у п’ятиденний термін відшкодувати витрати перевізникам з бюджету.

«У разі наявності трьох підтверджених скарг від пасажирів пільгової категорії упродовж місяця, відшкодування витрат перевізникам за звітний місяць не здійснюється», — говориться у Положенні.

Виконком затвердив такі розрахунки відшкодування перевізникам:

— за здійснення безкоштовного перевезення по місту пільгових пасажирів (без обмеження кількості) з розрахунку на 1 комунальний транспортний засіб, який працює на міському автобусному маршруті загального користування:

Сума відшкодування на 1 рік на 1 автобус — 85 680 грн.

— за здійснення безкоштовного перевезення по місту 1 пільгового пасажира за 1 рейс, з розрахунку на 1 транспортний засіб, який працює на міському автобусному маршруті:

Сума відшкодування на 1 рік на 1 автобус — 27 720 грн.

— за здійснення безкоштовного перевезення 3-х пільгових пасажирів за 1 рейс, з розрахунку на 1 транспортний засіб, який працює на приміських маршрутах «Київ-Бровари» згідно укладених договорів з Київською ОДА в рамках програми «З турботою про кожного».

Сума відшкодування на 1 рік на 1 автобус — 48 384 грн.

Зазначимо, що згідно Положення, відповідальність за достовірність, повноту та вчасне подання розрахунків в управління соціального захисту населення за пільгове перевезення пасажирів для надання відшкодування, покласти на перевізників.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017