Кубок Броварів всеукраїнського масштабу: у турнірі з рукопашного бою тріумфував «Сокіл»

Новини, Репортажі 17 Кві. 2017 р., 16:36 459

15 квітня у Броварах у Київській обласній вищій школі спортивної майстерності відбувся турнір «Відкритий Кубок Броварів з рукопашного бою». Захід пройшов за організації місцевого спортивного клубу «Сокіл», відділу молоді та спорту Броварської міської ради та Федерації рукопашного бою Київської області.

Загалом турнір у спортивному манежі біля стадіону «Спартак» об’єднав понад 100 юних спортсменів віком від 8 до 13 років не лише Київської області, а й України. До Броварів окрім команд Київщини завітали учасники з Житомира, Чернігова, Луцька. Як розповіли організатори турніру, очікувалося близько трьохсот бійців, однак вплинуло те, що захід проходив перед святом Світлого Христового Воскресіння і багато команд не змогли приїхати. Організатор турніру, спортивний клуб «Сокіл» був представлений 24 бійцями.

Спортсмени були поділені на категорії: вагові — до 28 кг., до 35-и, до 40-и, до 45-и, до 65 та 65+ та вікові — 8-9 років, 10-11 та 12-13.

Розпочався захід з привітальних слів організаторів турніру та представників федерацій рукопашного бою Київської області та України, які у своєму виступі наголосили на високому рівні змагань та побажали учасникам чесного суддівства та успіхів.

[Not a valid template]

Як розповів «Трибуні-Бровари» начальник відділу молоді і спорту Дмитро Рожков, базується спортивний клуб «Сокіл», у Броварських загально-освітніх школах№ 6 та НВК. «Такого рівня турніри до цього часу проводилися у спортивних залах цих навчальних закладів. Але «соколята» виросли, спортивні зали шкіл уже замалі і клубу потрібен ширший спортивний зал для проведення змагань. Вперше за участі спортивного клубу «Сокіл» ми проводимо турнір у спортивному манежі», — розповів Дмитро Рожков.

Враженнями від співпраці із СК «Сокіл» поділився і присутній на турнірі директор Навчально-виховного комплексу Андрій Холодний. «Вважаю, що це одна із найбільших і найсерйозніших спортивних секцій у місті, адже об’єднує загалом понад 300 броварських дітей. Для нас це честь, що ми знаходимося у співпраці зі спортивним клубом «Сокіл» і багато дітей нашої школи є членами цього клубу».

Крайній праворуч — Андрій Холодний.

Під час урочистої частини подякою «За особистий вагомий внесок у розвиток рукопашного бою, сприяння в популяризації та розвитку рукопашного бою в місті Бровари, підвищення ролі фізичної культури та спорту, зміцнення здоров’я громадян, формування здорового стилю життя» була відзначена голова батьківського комітету Спортивного клубу «Сокіл», організатора турніру, вчитель німецької мови НВК Ірина Ліченко.

Ірина Ліченко.

Головний тренер СК «Сокіл»Олександр Горобінський є також вчителем фізкультури в НВК. Як розповіла секретар Ради дітей та учнівської молоді Броварів, учениця 11 класу НВК Наталія Мандебура, Олександр Анатолійович є для багатьох у школі одним із найулюбленіших вчителів, оскільки принципи спортивного клубу «Сокіл» переносить і в звичайні уроки фізкультури — здоровий спосіб життя, повагу до вчителів, друзів, батьків та Батьківщини.

Наталія Мандебура.

Сам Горобінський розповів, що свого часу він тренував спортивний клуб «Беркут», яким опікувався Броварський осередок спецпідрозділу «Беркут». Але за кілька тижнів до трагічних подій 2014 року на Євромайдані він залишив спортивний клуб і організував самостійну секцію під назвою «Сокіл».

Як розповів «Трибуні-Бровари» президент Федерації рукопашного бою Київської області Сергій Чмут, провести турнір високого рівня вдалося стараннями батьківського комітету спортивного клубу «Сокіл» та його головному тренеру Олександру Горобінському. Також пан Чмут повідомив, що у найближчих планах Федерації рукопашного бою провести у Броварах чемпіонат України, а також змагання серед спортивних клубів Національної Гвардії України.

Безпосередньо у турнірі взяли участь такі спортсмени як Владислав Гриб — неодноразовий чемпіон Кубків та чемпіонатів з рукопашного бою, Кирило Пінчук — чемпіон Київської області з рукопашного бою,чемпіон Київської області з фрі-файту, неодноразовий чемпіон кубків з рукопашного бою, срібний призер чемпіонату України з елітних боїв, Максим Нагорний — неодноразовий чемпіон кубків та чемпіонатів з рукопашного бою, володар кубку найкращого бійця клубу 2016 р., Владислав Король — чемпіон Київської області з рукопашного бою, бронзовий чемпіон України з рукопашного бою, чемпіон Київської області з фрі-файту.

Результати виступів броварської команди «Сокіл» по категоріях такі:

Вік 8-9 років:

до 28 кг — Олексій Піддубний — 1 місце;

до 35 кг — Максим Богаченко — 3 місце;

до 35 кг — Денис Кубай — 1 місце;

до 40 кг — Данило Сивопляс — 1 місце;

до 45 кг — Тимофій Соколов — 1 місце;

Вік 10-11 років:

до 30 кг — Олександр Гордєєв — 3 місце;

до 30 кг — Максим Коновал — 3 місце;

до 40 кг —Кирило Пінчук — 1 місце;

до 45 кг — Владислав Король — 1 місце;

Вік 12-13 років:

до 35 років — Микола Коваленко — 2 місце

У загально-командному заліку «Сокіл» посів перше місце.

Не обійшлося, на жаль, і без неприємностей: досить непогано йшов до фіналу учасник змагань із «Соколу» Максим Супрун, але у півфінальному матчі зазнав невеликої травми ноги і змушений був завершити змагання достроково. Хоча від організаторів турніру хлопчик отримав схвальні відгуки. Як розповіла представник «Невідкладної швидкої допомоги» Олеся Олексяк, травма у хлопчини виявилася не складною, але йому було рекомендовано не продовжувати змагання.

Олеся Олексяк.

На турнірі можна було помітити броварчан, яких знають в Україні за їхні досягнення у спорті. Так, змагання відвідав футбольний арбітр, який проводить матчі першої професіональної ліги України Андрій Кутаков (його брат-близнюк Дмитро судить матчі української прем’єр-ліги). Як розповів пан Андрій, 20 квітня о 15.00 у Броварській гімназії імені Степана Олійника відбудеться відкриття дитячого футбольного клубу «Джуніорс».

Андрій Кутаков.

Найбільш емоційним виявився фінальний поєдинок, де зустрівся боєць спортивного клубу «Сокіл» Кирило Пінчук. Його перемога у фіналі дала можливість не лише здобути перемогу у своїй категорії, а й додала балів у загальнокомандний залік і вивела «Сокіл» серед команд на перше місце.

По завершенню турніру «соколята» отримали Кубок Броварів, а призери — «золоті» і «срібні» медалі та дипломи переможців. Спеціальний приз команді-переможцю — великий торт із зображенням Кубку та написом «2017».

На пам'ять про турнір його організатори та переможці зробили кілька спільних фото.

[Not a valid template]

[Not a valid template]

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017