Мерія шукає забудовника для недобудови на Петлюри, 21Б

Новини, Репортажі 27 Вер. 2017 р., 13:28 562

Броварська міська рада шукає інвестора, який добудує будинок на вулиці Симона Петлюри, 21Б. Такий висновок можна зробити з рішення виконкому від 26 вересня та коментаря міського голови Ігоря Сапожка.

Нагадаємо, свого часу забудовники зібрали з інвесторів кошти на будівництво, далі шляхом передачі прав власності від одного забудовника до іншого створили ситуацію, за якої саме будівництво «заморозилося», а інвестори по факту не мають житла. Вкладники коштів у будівництво й досі намагаються розв’язати проблему різними юридичними способами, однак, як запевняє поліція, слідство «гальмується» через брак доказів для висловлення забудовникам підозри за статтею «шахрайство». За інформацією поліції, відсутність потрібних для цього документів робить ситуацію такою, що забудовники де-юре будують будинок, навіть попри те, що де-факто будівництво не ведеться. Паралельно інвестори «шукають правди» у кількох напрямках: у міській раді, НАБУ та в судах.

На засіданні 26 вересня Броварський виконком ухвалив рішення, за яким функції замовника виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт на об’єкті визначено Відділ капітального будівництва.

Як розповів «Трибуні-Бровари» міський голова Ігор Сапожко, замовником проектної документації виступить ВКБ, а ось сплачуватися ці проектні роботи будуть не з місцевого бюджету.

Ігор Сапожко

«Ми зараз шукаємо нового забудовника, який би погодився добудувати цей будинок. Пошуки ще тривають. Саме новий забудовник, якого ми знайдемо, оплачуватиме роботи по проектно-кошторисній документації і потім добудовуватиме будинок. Хоча сам проект будівництва є ще від старих забудовників, які недобудували будинок», — повідомив міський голова.

На понеділок 2 жовтня о 19.00 запланована спільна робоча зустріч у Броварському відділі поліції за участю міського голови, слідчої групи з розслідування в рамках відкритого кримінального провадження та вкладників коштів.

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018