На маршруті №9 збільшать кількість автотранспорту

Новини, Репортажі 22 Лис. 2016 р., 21:25 222

У понеділок 21 листопада під час оперативної наради виконавчих служб міськради порушувалося чимало питань комунального господарства.

Так, міський голова Ігор Сапожко звернув увагу керівників ЖЕКів на те, що й досі залишається не прибране гілля по вулиці Героїв УПА.

Гілля знаходиться на землях загального користування вздовж дороги по цій вулиці, а біля будинку № 27 по вулиці Гагаріна лежить уже місяць, і на це гілля вже почали виносити побутове сміття. Комунальники пообіцяли прибрати за тиждень.

Також учасники засідання звернули увагу, що біля школи №6 та по вул. Грушевського, 1 після вивозу сміття потрібно прибирати сміттєві майданчики.

Під час наради було обговорено питання міського транспорту. Так, маршрутами, які проходять вулицями Степана Бандери та Металургів, користується велика кількість людей.

З електрички виходить дуже багато людей, вони змушені йти по дорозі. Тож треба розробити маршрути, щоб людям було зручно добиратися.

За словами начальника відділу економіки Миколи Загуменного, багато скарг на графік роботи маршруту №9. Водночас, за словами Загуменного, з перевізником уже переговорили і з цього тижня планується збільшити кількість автобусів на маршруті.

mykola-zagumennyj

Микола Загуменний

Просять переглянути графік транспорту і працівники лікарні, зокрема, збільшити кількість посадочних місць у транспорті.

Ще одна проблема у місті, яку обговорили під час наради — ливневі системи міста.

Як розповів начальник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко, зважаючи на те, що у вихідні сніг зійшов, була організована відкачка води у проблемних місцях. З дня на день мають зробити прочистку ливневих систем.

 

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018