Зранку 14 жовтня на військовому секторі нового броварського кладовища за Торгмашем відбулось ушанування пам’яті загиблих бійців сучасної російсько-української війни. Участь у заході взяли вояки і ветерани, побратими та родичі загиблих.

Захід не був тривалим. Близько 9:00 охочі пом’янути героїв зібралися біля могил військовослужбовців і добровольців. Свою промову виголосив організатор вшанування, керівник ГО «Авангард АТО Броварії» та ветеран війни Ігор Муратов.

Ігор Муратов зазначив, що бійці загинули за Конституцію і незалежність України. Він попросив вибачення перед родичами загиблих за те, що життя хлопців не вдалось зберегти.

Після цього слово взяв капелан Володимир Вшивкін. Перед молитвою він процитував Ісуса Христа: «Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх».

Після спільної молитви учасники заходу поклали квіти.

Окрім іншого, Володимир Вшивкін закликав молитися за владу – щоби Бог дав їм совісті не забути про борців за Україну. Зі словами капелана був солідарний і Ігор Муратов. Під час заходу він відзначив, що броварські чиновники ігнорують потреби бійців і їхніх родин, не виділяють їм землю та квартири, не створюють реабілітаційного центру і не закладають алею слави героїв.

Вже під час вшанування особливу лють викликала свіжа могила бійця Романа Олійника, який помер лише декілька днів тому. Присутні повідомили, що не знали про смерть захисника України, і хотіли би бути присутніми під час прощання і поховання. А ті, хто був у курсі, сказали, що побачили сумну звістку в інтернеті, а не отримали її від влади.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій