На Торгмаші обікрали амбулаторію. Лікарі поскаржилися на «бездіяльність поліції»

Новини, Репортажі 17 Лип. 2017 р., 11:55 252

Броварську амбулаторію №1 Центру первинної медико-санітарної допомоги за адресою Олімпійська, 8Б (район Торгмаш) у суботу, 15 липня, обікрали. Таку заяву під час оперативної наради у міського голови зробив головний лікар первинної ланки медичної допомоги Ігор Кравцов.

За словами Кравцова, з одного з кабінетів амбулаторії на другому поверсі було викрадено комп’ютерний монітор. Поліція на виклик медпрацівників прибула через дві години. Як розповів лікар, знайшовся свідок, який бачив чоловіка, що вештався біля амбулаторії, а потім перелазив по суміжному балкону з амбулаторії у сусідній під’їзд будинку та потім втік. Свідок, за словами Кравцова, дуже детально описав злодія, але поліцейські навіть не захотіли опитувати його.

Ігор Кравцов

 «Поліція допитувала мене, звідки я дізнався про подію, а свідка, який описав зовнішній вигляд, зріст підозрюваного, не опитала. Навіть коли ми сказали, що злочинець не виходив з будинку і треба лише піти по поверхах і його можна знайти, поліція навіть цього не зробила», — розповів Кравцов.

Як пообіцяв у розмові з «Трибуною-Бровари» начальник Броварської поліції Олег Янчинський, він розбереться у ситуації і надасть коментар. «Наразі я у службовому відрядженні, ознайомлюся з документами по цьому випадку і зможу надати коментар», — повідомив Янчинський.

Олег Янчинський (ліворуч)

Зазначимо, що останнім часом до поліції у депутатів, активістів та броварчан накопичилося чимало питань щодо ефективності роботи. Були неодноразові зустрічі представників влади з поліцією щодо актуальних проблем у її діяльності, спроби допомогти правоохоронним органам у їх забезпеченні, піднімалися питання про ефективність роботи дільничних інспекторів.

Також Ігор Кравцов поскаржився, що в амбулаторії №6 на вулиці Олександра Білана, 5 є проблема: приміщення постійно заливають мешканці квартири на другому поверсі.

«Там живуть квартиранти, які доглядають за лежачим хворим. Треба зайти подивитися, що вони там роблять, що постійно заливають амбулаторію», — поскаржився Кравцов.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017