На Вокзальній знайшли міну часів Другої світової війни

Новини, Репортажі 27 Бер. 2017 р., 10:51 802

У суботу, 25 березня, під час загальноміського суботника працівниками КП «Бровари-Благоустрій» було знайдено міну часів Другої світової війни.

Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради розповів керівник комунального підприємства Андрій Василенко. За його словами, це вже друга знахідка на вулиці Вокзальна за останні два роки.

Як розповів «Трибуні-Бровари» пан Василенко, міну часів Другої світової війни було знайдено біля перетину вулиці Ольги Гасин та Вокзальної під час прибирання території екскаватором. «Ми викликали піротехніків з Броварського районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій, які її знешкодили», — розповів Андрій Василенко.

Андрій Василенко.

У відділі міської ради з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами повідомили, що не володіють інформацією щодо подальшої долі міни і порадили звертатися в Броварське районне управління ГУ ДСНС. В останній інстанції за стаціонарними телефонами ніхто не відповідав.

Також під час оперативної наради керівник «Бровари-Благоустрою» повідомив про найближчі роботи підприємства: вивезення гілля з парку «Перемога» та ремонтні роботи асфальтного покриття по вулицях Ярослава Мудрого, Гагаріна та бульварі Незалежності.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017