Новорічна вистава в «Прометеї»: казкові герої «врятували планету»

Новини, Репортажі 06 Січ. 2017 р., 15:56 455

У переддень Різдва в міському культурному центрі «Прометей» фінішував сезон новорічних вистав «Назад в майбутнє».

З другого по шосте січня на головній сцені міста відбувалось казкове дійство, головні герої якого за допомогою дружби і доброти рятували світ від самознищення.

Десять вистав поспіль Сніговик Олаф, ведмедиця Берна, Рапунзель з сестрами, Баба-Яга та Смертний Кощей, Квіткова фея, Чарівниця-Екстрасенс зі своїми веселими помічниками папуасами, міньонами, бджілками, ведмежатами та жабенятами, долаючи перепони, знаходили «загублені артефакти» і рятували людство від неминучої катастрофи.

Позитивні емоції маленьким броварчанам із соціально-незахищених родин та дітей працівників бюджетної сфери дарували цього року працівники МКЦ «Прометей», вихованці зразкового театру-студії «Едельвейс» та Народного хореографічного колективу «Оксамит».

Варто зазначити, що це не перша подібна постановка на сцені міського культурного центру. Творчий колектив «Прометею» в тандемі з «Оксамитом» вже мають досвід подібної співпраці в попередні роки.

Як і раніше вистави відбулися на високому рівні попри те, що на сцені виступали переважно непрофесійні актори. Проте юним броварським талантам вдалось подарувати радість своїм ровесникам і їхнім близьким та разом поринути «назад в майбутнє».

[Not a valid template]

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018