Новий головний «еколог» Броварів розповів про перші кроки на посаді

Новини, Репортажі 25 Бер. 2017 р., 11:33 314

24 березня у Броварській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань екології.

На конкурс подали заявки 4 претенденти: Юрій Жимайлов, Олександр Гнилозуб, Олександр Гвоздь та Юрій Нємчин. Проводила «змагання» комісія у складі уповноваженого Департаменту екології і природних ресурсів Сергія Мовчана,заступників міського голови Олександра Резніка, Лариси Виноградової, Григорія Голубовського, керуючого справами Костянтина Кузнецова та начальника юридичного відділу Альбіни Баби-Мірзоєва.

Про кандидатів:

Юрій Жимайлов відомий у Броварах як активіст, геофізик, член робочої групи з питань очистки озера на Пекарні,

Юрій Немчин, учасник АТО, працівник КП «Бровари-Благоустрій», був кандидатом на посаду заступника міського голови, чоловік відомої активістки, лідера ГО «Комітет громадського самоврядування Київщини» Тетяни Немчиної,

про Олександра Гвоздя відомо лише, що він фахівець із Черкас (на конкурс він так і не з’явився).

Ще один конкурсант, Олександр Гнилозуб, працює в Державній екологічній інспекції.

Спочатку з кожним із кандидатів пройшла співбесіда. Під час неї Юрій Жимайлов розповів про свій досвід роботи, зокрема у броварській пошуково-знімальній експедиції.

«Ми дуже серйозно займалися екологічними питаннями. Після Чорнобильської аварії було досліджено 15 районів Київської, Житомирської, Черкаської, Одеської та Донецької областей. Ми робили відбір проб і на підставі наших даних по цих районах були зроблені карти по дезактивації. Серйозно займалися питаннями ґрунтів. В кількох районах Київської, Черкаської, Полтавської областей разом з Міністерством аграрної політики виконували роботи по відбору проб, складанню звітів по забрудненню тяжкими металами, пестицидами, гербіцидами. Займалися також гідрогеологією, бурили свердловини для водопостачання, обладнували водосховища, а коли проводилася дезактивація по районах, то ми проводили моніторингову мережу для спостереженнями за цими сховищами», — розповів Жимайлов.

Олександр Гнилозуб розповів про причини, які підштовхнули його висунути свою кандидатуру. Він зараз працює в державній екологічній інспекції Київської області і йому, як броварчанину, складно долати щодня 30 кілометрів від дому до офісу в центрі столиці та ще й їздити по містах та селах області.

До кандидата Юрія Нємчина у комісії виникло лише зауваження щодо відсутності декларації про доходи. Пан Нємчин запевнив, що у письмовому вигляді вона є, а щодо електронної, то є наразі проблеми із входженням в систему.

Далі упродовж години претенденти давали письмові відповіді на п’ять запитань, які стосувалися знань Конституції України, Закону «Про місцеве самоврядування», Закону «Про запобігання корупції» та 2 фахових.

 

Олександр Гнилозуб та Юрій Жимайлов дають письмові відповіді на питання.

На оголошення результатів конкурсу пан Немчин, який написав відповіді лише за 20 хвилин, уже не з’явився. У підсумку він посів ІІІ місце, набравши 11 балів. ІІ місце з 13-ма балами посів Олександр Гнилозуб. А переможцем конкурсу став Юрій Жимайлов, який набрав 19 балів.

Підсумовуючи результати конкурсу,заступник міського голови Григорій Голубовський заявив, що комісія рекомендуватиме меру Броварів Ігорю Сапожку на посаду головного спеціаліста з питань екології Юрія Жимайлова, Олександр Гнилозуб зарахований до кадрового резерву.

Як розповів «Трибуні-Бровари» переможець конкурсу Юрій Жимайлов, першими його кроками на новій посаді стане вивчення екологічної ситуації у місті.

«Я впевнений, що в адміністрації міської ради багато фахових людей, які пропонували різні заходи щодо поліпшення екологічної ситуації, але вони не були виконані в силу різних причин. Наскільки я зрозумів, або через відсутність коштів, або необізнаності депутатського корпусу», — зазначив Жимайлов.

Щодо команди фахівців та помічників, необхідних для вирішення поставлених перед ним завдань, то пан Жимайлов підніматиме це питання після розуміння для себе обсягу роботи, який йому доведеться виконувати. З міським головою на цю тему, за словами Юрія Миколайовича, у нього була розмова лише в загальних рисах.

Досвід роботи:

Юрій Жимайлов займається питаннями екології з 1993 року. Працював в «Кіровгеології», в пошуково-знімальній групі №60, зокрема, за чорнобильськими програмами.

«Основним об’єктом була подвірна зйомка, виявлення радіоактивних аномалій, відбір проб, за результатами яких визначались зони забруднення під Чорнобилем. Виконувалися моніторинг сховищ реактивних відходів та створювали спостережну мережу за напрямом ґрунтових вод. З певним інтервалом були пробурені свердловини для контролю проникнення радіонуклідів у ґрунтові води», — розповів фахівець.

Також Жимайлов працював в апараті Управління «Надра України» на посаді головного фахівця, заступником начальника режимно-секретного відділу апарату України, інженером із охорони праці державного підприємства «Умігація», заступником директора по охороні праці Державного підприємства «Фумігат», яке займалося захистом вирощеного врожаю та знищенням шкідливих рослин, головним спеціалістом у Державній службі геології та надр України, начальником відділу екологічних фондів Міністерства екології та природних ресурсів України, заступником начальника Департаменту будівництва ПАТ ДАТ «Чорноморнафтогаз», де основними були питання землеустрою та землевідведення.

Нагадаємо, що тепер у переможця конкурсу має відбутися співбесіда з міським головою, за результатами якої останній ухвалить рішення — приймає він фахівця на роботу чи ні.

Сам Ігор Сапожко коментувати результати конкурсу відмовився.

 

 

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017