«Перший дзвоник» у ЗОШ №7: без чиновників та з вісьмома першими класами

Новини, Репортажі 01 Вер. 2017 р., 17:45 1 146

О 9-й годині ранку у броварських навчальних закладах розпочалися урочисті святкування «Першого дзвоника». Ще напередодні стало відомо, що лінійка буде проведена лише для учнів 1-х класів (власне, для яких цей день є символічним), 5-х та випускних — 9-х та 11-х.

Святкування розпочалося з невеликим запізненням через технічну підготовку, нікого з чиновників не чекали: не було ні мера Броварів, ні посадовців, ні депутатів.

Про пільговий проїзд для школярів

«Трибуна-Бровари» поцікавилася в учнів та їхніх батьків, чи їхали школярі у перший день осені за 50% вартості, відповіді прозвучали різні. Батьки учнів повідомили, що й досі їхні діти не отримали на руки учнівські квитки єдиного зразка.

«Нам повідомили, що в школі у вчителів бланки вже на руках, а нам на руки ці учнівські ще не видали, тож ми їхали за 4 гривні», — розповіли мами п’ятикласників.

Ще двоє учнів-випускників повідомили, що теж їхали за повну вартість. Дві дівчинки, на вигляд дев’ятикласниці, повідомили, що взагалі не чули про можливість їздити за півціни. Двоє дев’ятикласників повідомили, що знають про пільговий проїзд, але за 2 гривні не проїхали. Кілька школярів сказали, що ходять до школи пішки і для них питання проїзду у маршрутках не актуальне. Батьки та дідусі-бабусі школяриків-першокласників майже в один голос заявили, що про пільговий проїзд для учнів знають.

Дві зміни за замовчуванням

Після вступного слова ведучих, на майдан під веселу тематичну пісню перед школою почали урочисто виходити разом із класними керівниками першокласники. Перших класів цього року виявилося аж вісім. До звичних «А», «Б», «В» та «Г» додалися ще «Д», «Є», «Ж» та «К».

Після урочистої частини, яка склалася з вітального слова директора школи № 7 Ольги Жигулової та виконання гімну України, відбулася своєрідна концертна програма. Пісні про Україну та школу чергувалися з танцями — «Мами і тата та школярика», «Танець першокласників» та інші. Однією з центральних танцювально-пісенних композицій стала: «Україна — це ми».

Завершилася святкова частина «традицією школи №7», з якою познайомили першокласників: усі діти випустили водночас кольорові кульки у небо.

Як зазначила у коментарі «Трибуні-Бровари» директор ЗОШ №7 Ольга Жигулова, приміщень для занять на всіх першачків вистачить: «Школа працюватиме у дві зміни, як інші школи міста, такі як НВК, ЗОШ №9, №10. Наш заклад готовий до цього».

Ольга Жигулова

Офіс перед школою? Ні!

«Трибуна-Бровари» звернулася також до батьків та учнів із опитуванням щодо думки про можливе будівництво перед ЗОШ №7 шестиповерхового офісу ТОВ «Альянсінвестбуду».

Думки гостей заходу були майже одностайні — така забудівля перед школою не потрібна. «Однозначно такий офіс тут не потрібний», — зазначила бабуся одного з першокласників.

«Ми — проти! Будівництво перед школою не потрібне!», — сказало кілька мам та бабусь школярів. Ще кілька жінок заявили, що вони проти багатоповерхових забудівель у місті в принципі.

«Куди будувати?! Щоб діти не могли і до школи підійти? Тут і так місця немає! Он (показуючи у бік вулиці Василя Симоненка — прим. Т. Б.), там поля, будуйтеся скільки хочете! Це обов’язково під школу втулитися?», — не стримала емоції мама одного з учнів.

Ще одна мама школяра зауважила, що якщо постане все ж питання будівництва такого офісу, то це кращий варіант, ніж побудують на цьому місці «розливайку». «Але я не броварчанка, тож мені складно оцінити ситуацію. Офіс — це завжди робочі місця, але місцеві мешканці мають визначати, чи потрібен такий офіс перед школою», — додала співрозмовниця.

Ще кілька татусів, яких було опитано, здивовано перепитали, чи немає помилки і, можливо, будівля планується через дорогу, а зрозумівши, що будівництво планується перед школою, висловилися категорично проти. «Потрібен простір і для дітей, і для батьків, які під’їжджають на автівках до школи. Тому ця будівля не потрібна», — зазначили чоловіки.

«Ми, пенсіонери, на жаль, «мертві» для суспільства і нас ніхто не слухає. Але ми були категорично проти будівництва ще коли вирізали дерева біля нашого будинку (Гагаріна, 23 — прим. Т. Б.). Та чи хтось послухає пенсіонерів?», — заявило кілька літніх жінок.

Нагадаємо, на традиційній серпневій педагогічній конференції міського голову Ігоря Сапожка нагородили подякою за розвиток освіти в Броварах.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017