Підготовка до громадських слухань по ситуації на Симоненка: включено пункт про розірвання угоди оренди землі

Новини, Репортажі 18 Лис. 2016 р., 21:00 170

18 листопада у Броварській міській раді відбулася робоча зустріч щодо процесу підготовки до громадських слухань по ситуації із можливою забудовою на вулиці Симоненка.

У робочій зустрічі взяли участь депутати Броварської міської ради, міський голова, представники забудовника — ТОВ «Альянс Новобуд» та ТОВ «Алекса Груп» та громадської ініціативи «Стоп забудові на Симоненка-Чорновола».

Нагадаємо, 11 листопада був підписаний документ, який назвали «Меморандум про взаєморозуміння громади міста Бровари та забудовником». Меморандум був укладений між забудовниками, міською владою та представниками громади. Основою такого документу стали зобов’язання забудовника у разі будівництва багатоповерхівок, облаштувати парк або сквер на території у 4,5 га. землі.

Під час робочої зустрічі було узгоджено, що на Громадські слухання виноситимуться два питання:

— підтримка Меморандуму;

— ініціювання процесу розірвання угоди оренди між містом та забудовником;

Під ініціативою підписалися депутати Броварської міської ради (близько десяти осіб, переважно з фракцій «Солідарності», «Самопомочі» та «Демократичного Альянсу».

Тепер така ініціатива буде включена в проект рішення, яке буде винесене на найближче засідання виконкому. На ньому має бути визначена дата слухань. За попередньою інформацією міського голови, буде «народне віче» проходити в міському культурному центрі «Прометей».

Нагадаємо, на останньому засіданні виконкому проект відправили на доопрацювання.

 

 

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017