Пневмонія у Броварах: двоє дітей госпіталізовано

Новини, Репортажі 04 Січ. 2017 р., 10:03 551

Оперативна нарада виконавчих служб у вівторок 3 січня проходила швидко, а доповідачі були лаконічні.

Головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк. Нагадав про питання охорони медичних закладів міста (центральна лікарня та дитяча). Зокрема, пан Багнюк розповів про те, що на найближчі два місяці 2017 року буде продовжено термін угоди з приватною охоронною фірмою («Комкон»), після чого буде оголошений тендер на послуги охоронних фірм.

Головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов. Розповів про те, що за минулий тиждень, у порівнянні з попереднім, до лікарів звернулося менше дитячого населення. Зменшилася кількість випадків ГРВІ, але збільшилася кількість хворих на грип та пневмонію (двоє дітей госпіталізовано).

kravcov

Ігор Кравцов

Серед дорослого населення ситуація на тому ж самому рівні — 2600 звернень, з них 115 — це хворі на грип. Водночас збільшилася кількість звернень хворих на пневмонію. Зараз зафіксовано 27 випадків, троє хворих перебувають на стаціонарному лікуванні.

Начальник відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков. Розповів про те, що на суботу 7 січня заплановані змагання з лижних гонок. Киваючи за вікно, мовляв, снігу немає, пан Рожков пожартував — якщо сніг не піде, то нічого страшного — кафе уже замовлене.

Начальник фінансового управління Наталя Постернак. Заявила про те, що перевиконання бюджету за 2016 рік склало 123%. «Є кошти, аби розпочати новий рік нормально. Багато планів. У нас є школи, тому кошти ці потрібні», — сказала пані Постернак.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням міського голови, навчальний процес у школах Броварів було призупинено у зв’язку з ускладненням ситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ. Карантин, який з часом перейшов у зимові канікули, тривав з 20 по 28 грудня 2016 року.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018