Сапожко дав два дні на встановлення меморіальних дощок бійцям АТО

Новини, Репортажі 25 Вер. 2017 р., 12:59 166

Комунальні служби зобов’язані за два дні, тобто до четверга 28 вересня, реалізувати на практиці рішення Броварського міського виконкому від 4 жовтня 2016 року «Про встановлення меморіальних дощок на честь загиблих воїнів у зоні АТО з міста Бровари» і встановити усі, визначені рішенням, меморіальні дошки.

На цьому наголосив під час оперативної наради міський голова Ігор Сапожко.

Днями громадський активіст і голова комісії з перейменувань та пам’ятних знаків Дмитро Карпій звернув увагу на те, що згідно офіційної відповіді Броварського виконкому за підписом міського голови на позабалансовому рахунку КП «Бровари-Благоустрій» знаходяться такі меморіальні дошки:

— на будинку № 5 Б по вулиці Аркадія Голуба на честь військового інструктора та воїна 25 батальйону «Київська Русь» Ігоря Завірюхіна;

— на будинку № 17 по вулиці Михайла Грушевського на честь воїна 25 батальйону «Київська Русь» Аркадія Голуба;

— на будівлі ЗОШ № 3 по вулиці Благодатна, 81 теж на честь Аркадія Голуба;

— на фасаді будинку № 2 по вулиці Сергія Москаленка на честь воїна 11 батальйону «Київська Русь» Олега Оникієнка.

Фото — Дмитра Карпія

По факту, як виявилося, меморіальних дощок Ігорю Завірюхіну та Олегу Оникієнку не встановлено, так само, як і однієї з дощок на честь Аркадія Голуба.

У понеділок 25 вересня на оперативну нараду щодо цього питання завітало кілька депутатів Броварської міської ради та представник найбільшої у Броварах організації, яка представляє інтереси АТО — ГО «Авангард АТО Броварії» — Ігор Муратов.

Ігор Муратов

Міський голова Ігор Сапожко, схоже, «зіграв на випередження»: до початку оперативної наради депутатам слова не надав, але у ході засідання сам підняв тему та на підвищених тонах дав вказівку упродовж двох днів виконати рішення виконкому практично, тобто встановити ті меморіальні дошки, які ще не встановлені.

З’ясувалося, що профільні служби мали виконати відповідне протокольне доручення сесії міської ради, за яким до комунальних підприємств «Бровари-Благоустрій» та «Ритуальна служба міста» мали надійти кошти на виготовлення меморіальних дощок.

«Я маю відслідковувати особисто кожне протокольне доручення сесій, нарад та засідання виконкому?! Один день на виготовлення дощок, один день Василенку (керівник КП «Бровари-Благоустрій» — прим. Т. Б.) на встановлення!», — наголосив Сапожко.

Завершуючи тему, міський голова дав доручення провести аналіз виконання усіх протокольних доручень сесій та виконкому за останній період, наскільки вони якісно виконуються та чи виконуються взагалі. Присутні депутати та лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов додаткових запитань чи уточнень по темі не робили. Радник міського голови з питань АТО Станіслав Малець коментувати ситуацію відмовився.

Відкритими залишилися запитання — як було допущено, щоб в офіційній відповіді на інформаційний запит надали інформацію, яка не відповідає дійсності?

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018