Стартують безкоштовні курси водіння автотранспортом для учасників АТО

Новини, Репортажі 07 Лип. 2017 р., 13:12 128

7 липня для броварських бійців АТО у Києві стартують курси водіння автотранспортом, оплата за які здійснюватиметься за державні кошти у рамках програми «Для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО».

Послуги для АТОвців надаватиме столична автошкола «Сигнал». Про це стало відомо під час робочого засідання у якому взяли участь представники автошколи «Сигнал», учасники АТО, які виявили бажання пройти навчання та представники Управління соціального захисту населення БМР.

Уже сьогодні викладачі школи проведуть першу ознайомчу лекцію та разом з учнями визначать графік занять. Попередньо під час зустрічі прозвучало, що це будуть вечори п’ятниці, суботи та неділі, але розклад занять ще уточнюватимуть. Базується автошкола за адресою: Київ, Курчатова, 6.

Під час засідання представники автошколи та управління соціального захисту згадали про прохання учасника АТО Ігоря Муратова розрахувати компенсацію з державного бюджету так, щоб бійцям, які будуть приходити на курси, уже нічого не платити. Управління соцзахисту та представники школи пообіцяли технічно узгодити ці моменти.

Нагадаємо, навчання проводитиметься на всі категорії, курс складатиме до 3 місяців, а вартість навчання в залежності від категорії автотранспорту складатиме близько 3800 грн. з особи.

Для отримання права на керування транспортом, учасники АТО мають надати відповідну медичну довідку. ЇЇ видають медичні заклади на основі висновку медичної комісії. Головне, щоб медичний заклад мав ліцензію.

Транспорт, за словами представників автошколи «Сигнал», паливно-матеріали та необхідну літературу «учням» будуть надавати безкоштовно. Сплачувати учасники АТО будуть лише вартість державного мита, коли складатимуть іспити в Управлінні дорожньої безпеки.

Міська рада, за інформацією Управління соціального захисту, двічі виходила на тендер, шукаючи автошколи, що могли б надавати такі послуги, але бажаючих не виявилося. Згідно із законом організації, які працюють з бюджетними коштами, мають право двічі оголошувати тендер, після чого, якщо немає бажаючих, виходити на постачальника послуг напряму.

Програма «Для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО» створена на основі постанови Кабінету Міністрів від 31 березня 2015 року. Згідно неї на кожного учасника АТО в середньому з державного бюджету розрахована сума в 5 366 грн.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017