Суд за 94,6 га броварської землі: розгляд справи продовжиться у жовтні

Новини, Репортажі 12 Вер. 2017 р., 15:57 103

11 вересня Господарський суд Київській області під головуванням судді Шевчук Н.Г. продовжив розгляд справи про передачу у власність територіальної громади м. Бровари 94,6 га земель ДП «Радіопередавальний центр».

Нагадаємо,  Прокуратура Київської області в інтересах громади в особі Броварської міської ради звернулася до Господарського суду Київської області з позовом до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, ТОВ «Компанія Інтер-Профіт», ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс» та ПАТ «Банк Михайлівський» про визнання недійсними наказів, визнання недійсними договорів іпотеки, витребування земельних ділянок.

На вчорашньому засіданні були присутні: представник ТОВ «Компанія Інтер-Профіт», представник ПАТ «Банк Михайлівський», представник прокуратури, представник Броварської міської ради, та представник Державного підприємства РПЦ. Вільними слухачами були депутати Броварської міської ради Сергій Батюк, Ірина Веремчук, Галина Негода, громадські активісти та журналісти. 48 осіб, що являються третіми особами без заяви окремих вимог, на судове засідання не з’явились.

Проте, у ході розгляду справи виявилось, що представник ТОВ «Компанія Інтер-Профіт» Тарас Лавриненко окрім офіційного представництва має ще й статус третьої особи у справі, оскільки свого часу отримав у власність 2 га спірних земель для ведення селянського господарства (згодом, продав земельну ділянку Анатолію Гуньку – чоловікові депутата Київської обласної ради Наталії Гунько).

Тарас Лавриненко (фото видання «Маєш право знати»)

Останній на початку засідання заявив клопотання щодо припинення провадження про визнання недійсним договору іпотеки. Представник ПАТ «Банк Михайлівський» клопотання підтримав. У свою чергу представник прокуратури аргументував безпідставність заявленого клопотання та просив суд його не задовольняти.

Далі у процесі засідання було заслухано доводи сторін по суті справи. Суд надав можливість висловитись кожному учаснику: розгляд справи «по суті» розпочався з виступу представника прокуратури, далі свої доводи висловили представник компанії «Інтер-Профіт» та ПАТ «Банк Михайлівський». Окрім того надав пояснення представник ДП РПЦ Олексій Скочко.

Наразі сторони заявили про намір оформити свої пояснення у відповідності до чинного законодавства. Тому суд надав сторонам для цього необхідний час й виніс ухвалу щодо перенесення судового засідання.

Наступного разу суд продовжить розгляд справи 02 жовтня 2017 року о 15:30 год.

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017