«Трибуна-Бровари» рекомендує: зустріньте ранок суботи на безкоштовній зарядці в парку

Новини, Репортажі 04 Жов. 2017 р., 13:22 119

Журналісти «Трибуни-Бровари» вирішили взятися не тільки за голову (самоіронія), а й за здоровя. Ми відвідали безкоштовне суботнє тренування в парку. 

У вихідні дні міста стають зовсім інакшими. Зранку на вулицях майже не зустрінеш когось, хто б поспішав. Та й сам ранок «настає» для містян значно пізніше. Інколи може здатися, що до години десятої вулиці взагалі безлюдні. Однак це зовсім не так.

Є люди, котрі навіть у вихідні дні з самого ранку «додають руху» нашому місту. Це і заклопотані господині, що поспішають на базар, і сонні власники собак, і броварчани, що займаються ранковим спортом (силі волі останніх можна позаздрити). Саме до спортивної спільноти якось у суботу приєдналася «Трибуна-Бровари».

Тиждень тому наші журналісти помітили цікавий анонс від Євгенія Клочка (власник залу для занять cross fit, боєць АТО). І хоча ми вже давно чули про безкоштовні суботні зарядки, саме цей запис став «25-м кадром» і мотивував перейти від думок до дій.

Отже, субота, дев’ята ранку, на майже безлюдних вулицях Броварів іще можна почути тихе сопіння містян у їхніх ліжках, але я вже на ногах і в кросівках, майже готова до ранкових занять спортом. (Майже, бо, як не крути, а думки про теплу постіль не встигли вивітритись ні з тіла, ні з голови).

Біля «танку» у парку «Перемога» мене зустрічають бадьорі Іван і Даша. «Схоже, що сьогодні нас буде лише троє», — припустив Іван, молодий юнак, який цього ранку був нашим тренером.

Як розповіла постійна учасниця суботніх зарядок Даша, зазвичай групи набагато більші, але непогода і справді відлякує.

Якщо чесно, зважившись піти на суботню зарядку, я очікувала щось на кшталт руханок у дитячих таборах: ручки вгору, ручки вниз, стрибаємо разів десять, шийкою покрутили, та і все. Однак не так сталося, як гадалося. Суботня зарядка з Іваном і Дашею виявилася повноцінним тренуванням. Стрибки, статика, віджимання, випади й планка, — усі ці вправи ми виконували по кілька підходів і під кінець навіть добряче спітніли. Однак, на мій подив, сонливість ніби рукою зняло. «Так завжди, — розповіла вже після тренування Даша, — ранкова зарядка, та ще й у вихідний, багатьом здається тяжким викликом, але варто лише почати, і ви зрозумієте, що спорт — чудовий засіб, аби збадьоритися й запастися енергією на цілий день. Люди сюди приходять навіть через спілкування, ми завжди багато розмовляємо і сміємося під час тренувань. Так зарядка стає не просто вправами для тіла, але й приємністю для душі».

«Багато сну шкідливо для здоров’я. — сміється наш тренер Іван. — Треба пересилювати себе і привчати організм до руху. До нас навіть батьки з дітьми приходять, — такі от у них сімейні ранкові прогулянки».

Даша також додає, що суботні зарядки стають мотивацією навіть для тих, хто в них не бере участі: «Звичайні перехожі, буває, побачать, що ми тут займаємося, і наступного разу вже й самі приходять. Тренування інших може змусити людину хоча б задуматися над тим, аби вести активніший спосіб життя».

На моє запитання, що робитимуть, коли прийде зима, Іван відповідає не задумуючись: «Будемо на гірку санчата носити, а потім спускатися!». Я, у свою чергу, обіцяю, що до такої зарядки точно приєднаюся.

Суботнє тренування завершено, на годиннику десята, і місто починає прокидатися. Натомість я, Даша й Іван уже повні енергії й готові до продуктивного дня. Перевіривши все на власному досвіді, «Трибуна-Бровари» із чистим сумлінням та підтягнутими фігурами рекомендує й вам: зустріньте ранок суботи на безкоштовній зарядці в парку!

ФОТО – авторки та із соціальної мережі Facebook

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018