У міськраді пропонують створити окрему бригаду по спилюванню аварійних дерев

Новини, Репортажі 24 Лип. 2017 р., 16:06 56

До міської ради надходять багато заяв від мешканців міста про необхідність зрізання аварійних дерев, а у виконавчому комітеті потрібно створити щось на кшталт бригади «швидкого реагування» по спилюванню дерев у місті

Таку пропозицію висловив під час оперативної наради виконавчих служб міськради головний спеціаліст БМР з питань екології Юрій Жимайлов.

«Заяв на зрізання дерев збільшилося у кілька разів і ми не встигаємо на всі реагувати. Потрібно створити бригаду або при КП «Бровари-Благоустрій», або окрему, щоб не чекати заяв від мешканців, а обходити та спилювати аварійні дерева», — запропонував головний еколог міста.

Керівництво міста таку пропозицію не сприйняло. «Можна проводити санітарну очистку міста, але обходити і спилювати дерева — ні», — зазначив міський голова Ігор Сапожко. А на слова Жимайлова про скарги броварчан на те, що комунальні служби не справляються із саночисткою вчасно, один із заступників міського голови зазначив: «Багато пишуть і про те, що зрізають багато дерев».

Юрій Жимайлов

Сапожко наголосив на тому, що є профільна комісія — з обстеження зелених насаджень — і вона має працювати та слідкувати за такими речами як аварійність дерев. «Перш ніж зрізати дерева комісія обов’язково має оглядати дерева», — заявило керівництво виконкому.

Василь Андреєв

Щодо ремонтних робіт по усуненню наслідків аварії на колекторі, то як розповів керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв, зараз вони тривають на ділянці біля перетину вулиць Незалежності та Металургів.

«Оплати робіт підрядникам здійснюються вчасно, тож затримок із ремонтом не повинно бути», — сказав Андреєв. Сьогодні, 24 липня, за словами очільника «Броваритепловодоенергія», має бути підписаний договір з підрядником на ремонтні роботи завершальних п’яти метрів колектора, який має замикати мережу.

«Уже закуплені матеріали для врізання в мережу. Думаю, встановлювати будемо їх власними силами», — повідомив керманич КП.

Також за його словами на вихідні за адресою вул. Короленка, 64А сталася аварія — просіло п'ять метрів каналізаційної труби, але комунальними службами в той же день вона була ліквідована.

 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017