У міськраді визнали, що ЗОШ №3 не встигне підготуватись до навчального року

Новини, Репортажі 21 Сер. 2017 р., 20:19 911

Основними темами на оперативній нараді Броварської міської ради  сьогодні, 21 серпня, стали «сезонні проблеми» – харчові отруєння та наближення нового навчального року.

Як розповів керівник Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віталій Прокопенко, нині треба бути дуже обережним до різного роду інфекцій та захворювань, які «панують» у країні. Зокрема зараз епідеміологічного характеру набула така хвороба як холера, найбільше страждає від неї Миколаївщина.

Для контролю ситуації, за словами пана Прокопенка, були проведені дослідження води місцевих озер. За показниками, як запевнив фахівець, вода у місцевих озерах відповідає нормам і збудників такого інфекційного захворювання немає.

Минулого тижня надійшло 48 повідомлень про інфекційні захворювання або підозру на них. Траплялися випадки сальмонельозу, гастроентероколітів та ін. За словами Прокопенка, причина інфекцій – недотримання санітарно-гігієнічних норм (наприклад, немиті продукти).

Віталій Прокопенко

В контексті харчових отруєнь Прокопенко акцентував на випадку, що трапився з дітьми з Богданівки (Броварський р-н): на відпочинку у Скадовську (Херсонська область) після вживання кавунів підліткам стало зле. Тяжких наслідків отруєння вдалося уникнути, однак фахівець закликав звернути увагу на продукцію на міських та районних ринках. «У місті ще ситуація з продажом кавунів ще більш-менш контролюється, а в районі — ні. Недотримання санітарно-гігієнічних норм при реалізації кавунів може мати негативні наслідки», — наголосив Прокопенко.

Міський голова Ігор Сапожко дав протокольне доручення Броварському відділу «Держспоживслужби» пройтися по точках продажу у місті кавунів та перевірити документацію.

Актуальною є проблема захворювання дітей на інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Так, за інформацією Віталія Прокопенка, минулого тижня були зафіксовані випадки захворювання на кір (2 випадки), кашлюк (1 випадок). Фахівець акцентував на необхідності посилити контроль над проведенням щеплень, аби уникнути такого трагічного випадку, який стався днями у Львові (від кашлюку померло двомісячне немовля).

Завершив доповідь Прокопенко інформацією про перевірку водозабезпечення та систем фільтрації води у навчальних закладах міста. Суттєвих зауважень, за його словами, не було.

Про перевірки навчальних закладів повідомив і керівник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі Володимир Ситюк. На його переконання одна зі шкіл, ЗОШ №3, не встигне у повній мірі підготуватися до навчального року.

Нагадаємо, про неналежну підготовку саме цього навчального закладу у соціальних мережах повідомляв депутат міської ради Леонід Черепейнік.

Міський голова Ігор Сапожко дав вказівку пану Ситюку, а також начальнику Управління освіти і науки Оксані Мельник на наступну оперативну нараду підготувати доповідь по результатах перевірки освітніх закладів до нового навчального року.

У своїй доповіді пані Мельник повідомила, що 23 серпня відбудеться традиційна серпнева педагогічна обласна конференція. Однією з головних тем на ній буде реформування освіти та обговорення проекту «Нова Українська школа». Захід відбудеться за організації Департаменту освіти і науки Київської ОДА у ТРК «Термінал» об 11.30.

Оксана Мельник

До кінця місяця, як повідомив міський голова, відбудеться ще один захід, пов'язаний темі початку нового навчального року. Йдеться про спільну нараду за участі міського голови Ігоря Сапожка, начальника управління економіки Миколи Загуменного та представників компаній з пасажирських перевезень. Основною темою зустрічі має стати питання перевезення школярів у робочі дні з 7.00 до 19.00 за 50% вартості. За словами начальника Управління освіти Оксани Мельник, бланки учнівських квитків уже закуплені і станом на 1 вересня учні будуть забезпечені учнівськими квитками. Оксана Миколаївна звернулася до ЗМІ з оголошенням, що батьки мають надати у навчальні заклади фотографії своїх дітей для учнівських посвідчень, оскільки без фото такі документи будуть не дійсні.

Завершилася оперативна нарада нагадуванням секретаря міської ради Петром Бабичем про те, що наступна сесія міської ради відбудеться 28 вересня і управління та відділи мають подати свої проекти до апарату ради до 28 серпня.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017