У парку «Перемога» активісти висадили берізки та червоні дуби

Новини, Репортажі 12 Кві. 2017 р., 14:14 195

П'ятнадцять саджанців берези та двадцять червоного дубу висадили броварчани 11 квітня у парку «Перемога». Дорослі та діти — близько двадцяти чоловік — посадили молоді деревця біля озера на території найбільшого у місті парку відпочинку.

О 18.00 за ініціативи громадської організації «ЕКО-Бровари» броварчани розпочали висадку молодих саджанців. Відбувався захід поблизу озера, де раніше була човникова станція.

За домовленістю із Управлінням житлово-комунального господарства адміністрацією парку активістам та небайдужим броварчанам був виданий інвентар — лопати та відра.

Як повідомили активісти «ЕКО-Бровари», молоді деревця їм передали працівники Державної організації «Резиденція «Залісся», створеної на базі Заліського державного лісомисливського господарства. Посприяв у цьому, як розповіла один із лідерів ГО «ЕКО-Бровари» Анна Хмуренко, учасник АТО, лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, у якого серед працівників лісництва виявилися бойові побратими. Усі деревця були передані безкоштовно.

Спочатку ентузіасти визначили, скільки має бути рядів та якою має бути відстань між деревами. Домовилися саджати у два ряди на відстані чотирьох кроків один від одного. Адміністрація парку спочатку обіцяла, що допоможе викопати ямки, але, за словами активістів, все зорганізувалося так швидко, що у підсумку і підготовчі роботи довелося виконувати самим.

До невеличкої групки ініціаторів дуже швидко доєдналися діти, юнаки та цілі родини. І вже посеред процесу висаджування дерев небайдужих броварчан зібралося біля двадцяти. Взяв у висадці молодих дерев і один депутат Броварської міської ради — Сергій Батюк зі своєю сім’єю.

Особливо молоді батьки прагнули хоча б символічно долучити до висаджування дерев своїх малюків. «Дитина змалечку має відчувати, що саме вона садить деревце, отже, любитиме природу», — пояснювали батьки. Деякі татусі, у яких сини, радісно вигукували: «Будинок побудував, сина виховав і дерево посадив. Життєву місію виконано!».

Усі деревця за допомогою дощечок підв’язали, щоб не падали.

Як розповіла Анна Хмуренко, така акція лише початок одного з видів діяльності ГО «ЕКО-Бровари» і висаджування дерев продовжиться й надалі. «Зараз ми звертаємося до підприємств, чия діяльність пов’язана з деревами. Багато звернень до нашої організації з проханнями посадити дерева на Торгмаші. Ми спілкувалися з представниками Управління ЖКГ і вони рекомендували територію уздовж вулиці Броварської сотні. Наступна акція може пройти там», — повідомила Анна Хмуренко.

[Not a valid template]

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017