У парку «Перемога» навколо «Кораблика» встановлять паркан

Новини, Репортажі 10 Кві. 2017 р., 16:52 517

Дитячий ігровий майданчик, де знаходяться «Американські гірки» та «Кораблик» у парку «Перемога», буде додатково облаштовано: на під’їзді до нього покладуть плитку, а сам комплекс обнесуть парканом. На таких пропозиціях, озвучених у соціальних мережах від батьків маленьких дітей, наголосив міський голова Ігор Сапожко.

На переконання мера, доріжка з плитки потрібна матусям для зручного пересування з колясками, а паркан – для безпеки малюків, зокрема, як захист від собак, що бігають парком та для нагляду за дітьми. Сапожко дав доручення керівнику КП «Бровари-Благоустрій» Андрію Василенку надати свої пропозиції щодо зручного під’їзду та паркану для подальшого обговорення з мешканцями міста. Зазначимо, що висловитися Василенку щодо паркану Сапожко не дав.

Андрій Василенко.

У коментарі «Трибуні-Бровари» Андрій Василенко наголосив, що його позиція з приводу паркану зовсім відрізняється від тієї, яка звучить у соціальних мережах. «Я вважаю, що паркан там взагалі не потрібен! Дитині потрібен простір гратися. А тим мамкам, які бажають встановити паркан, він потрібен лише для того, щоб не відволікатися на дитину. Є такі, що в руках нічого крім цигарки та пива не тримали. Таким ось паркан і потрібен», — розповів Василенко. Щодо наявності паркану як безпеки від собак, то тут Андрій Андрійович зазначив: «Від собак паркан не вбереже, а мамки своїми бутербродами ще більше їх із собою приведуть».

Також комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» з 10 квітня планує нанесення розмітки на бульварі Незалежності і вже проводиться асфальтування вулиці Київської та освітлення вулиці Гагаріна.

«Ми докладемо максимум зусиль, щоб до свята Світлого Христового Воскресіння місто було охайним і красивим», — пообіцяв очільник КП.

Керівник комунального підприємства звернувся через ЗМІ до мешканців міста з проханням винести своє сміття з дому у четвер та п’ятницю. «Ми докладемо усіх зусиль, щоб прибрати сміття, яке виставляють, до свята, але просимо не виставляти його вже у суботу ввечері», — попросив Василенко.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017