Управління освіти перевірить звинувачення прокуратури щодо оренди приміщень ЗОШ №9

Новини, Репортажі 20 Лют. 2017 р., 16:07 528

20 лютого у Броварській міській раді відбулася оперативна нарада виконавчих органів влади.

Про річницю трагедії на вулиці Інститутській. Міський голова Ігор Сапожко жодним словом не згадав про трагедію, яка сталася три роки тому у центрі Києва – розстріл «Небесної сотні». Не прозвучало заклику згадати хвилиною мовчання загиблих учасників Євромайдану, хоча серед них є і броварчанка Антоніна Дворянець.

Про ситуацію з грипом та ГРВІ. За словами завідуючого Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Київського ОЛЦД СЕСУ Віталія Прокопенка, епідемія грипу у місті має тенденцію до зниження. При тому, що за повідомленням Міністерства охорони здоров’я, найгірша ситуація в країні саме в Київській області.

Віталій Прокопенко

На минулому тижні захворіло 922 особи, якщо брати з огляду на 10 тис. жителів, то показник нижчий на 20% від епідеміологічного порогу.

Знизився темп захворювання на ГРВІ та грип і серед дітей. У порівнянні з попереднім тижнем кількість хворих збільшилася лише на 8%, тоді як позаминулого тижня було зростання на 50%.

Як розповів в. о. начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби у Броварському районі Володимир Ситюк, через ГРВІ та грип у школах відсутні 14,4% дітей, а в дитсадках — 6,9 %.

Володимир Ситюк

Зафіксовано за минулий тиждень 73 екстрених виклики і госпіталізовано 12 осіб з інфекційними захворюваннями. По всіх випадках проведені епідрозслідування та здійснені профілактичні заходи.

На гострі шлункові інфекції захворіло 12 хворих. Це сальмонельоз та вірус гепатиту (2 випадки), гастроентероколітів (9, з них 4 — у дітей). Епідрозслідування показали, що у всіх чотирьох дітей захворювання не пов’язані з харчуванням у навчальних закладах, а пов’язані з недотриманням особистої гігієни батьками вдома.

За словами головного лікаря Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова, різко зменшився рівень захворюваності на пневмонію у дітей і за минулий тиждень був зафіксований лише один випадок, щоправда, з госпіталізацією хворого. Серед дорослого населення також різко зменшилася кількість хворих (на позаминулому тижні було 15 випадків, на минулому — 2).

Як повідомив головний лікар Броварської центральної лікарні, кількість хворих у вихідні дні збільшилася і лікарні переповнені. На вулиці Шевченка — близько 760 хворих, в дитячій лікарні — близько 160-и.

За словами Багнюка, була неприємна ситуація, коли поступила в складному стані породілля, яка була два дома, коли потрібно вже було їхати до лікарні. У неї відкрилася кровотеча, а жінка чекала двох діток. Ситуація була критичною, але на щастя вже стабілізувалася: і мама, і дітки почувають себе добре.

Про звинувачення прокуратурою у незаконній оренді приміщень у ЗОШ №9. Як повідомляє офіційний сайт Броварської прокуратури, рішенням Господарського суду Київської області від 16.02.2017 задоволено позовні вимоги керівника Броварської місцевої прокуратури про визнання договору оренди недійсним та звільнення приміщення Броварської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№9 Броварської міської ради. Підставою для позову є Закон України «Про освіту», який встановлює заборону на використання об’єктів освіти і науки не за призначенням, тобто в цілях, не пов’язаних з навчальним процесом.

На прохання «Трибуни-Бровари» прокоментувати ситуацію, міський голова Ігор Сапожко та начальник управління освіти Оксана Мельник повідомили, що чують про це вперше, хоча пообіцяли, що вивчать її і розберуться. Лише після засідання ситуацію дещо прояснила начальник управління комунальної власності Тетяна Данюк. Біля деяких шкіл і справді є об’єкти підприємницької діяльності. Це приватні особи, які проводять дрібну комерційну діяльність, на кшталт ремонту взуття.

Оксана Мельник

«У них є всі дозвільні документи, вони сплачують оренду, податки, своєю діяльністю вони шкоду дітям та навчальному процесу не приносять. Серед таких дрібних приватних підприємців є, до речі, інваліди. Думаю, що ситуація пов’язана з тим, що в оренду здані приміщення тим особам, які проводять підприємницьку діяльність не пов’язану з навчальним процесом, а це формально законом заборонено», — розповіла пані Данюк.

 

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018