Вода у колонках на Короленка, Небесної Сотні та Петлюри з перевищеною нормою нітратів — оперативні «медичні» новини

Новини, Репортажі 10 Лип. 2017 р., 18:59 948

Під час оперативної наради представники місцевих медичних структур запевняли, що ситуація у місті за минулий тиждень відносно непогана.

Як розповіла представниця Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Київського ОЛЦЛ МОЗ України, на спад пішов рівень захворювання на небезпечні інфекційні хвороби.

Реєструвалися поодинокі випадки кишкових інфекцій, зокрема, сальмонельозу та гастроентероколітів.

За минулий тиждень зареєстровано 34 випадки захворювання на інфекційні хвороби або підозри на них. Загалом госпіталізовано 17 осіб, у тому числі 8 дітей.

На кишкові інфекції захворіло 14 осіб, серед яких зареєстровано один випадок сальмонельозу. Йдеться про дитину 8 місяців, яка ймовірно заразилася побутовим шляхом, а саме — через іграшки або пустушки. Доручено інфекційному відділу дитячої лікарні взяти дитину на диспансерний огляд.

Представниця районного відділу лабораторних досліджень

Зафіксовано на попередньому тижні 13 випадків захворювання на гастроентероколіти. За словами представниці відділу лабораторних досліджень, усі вони між собою не пов’язані. Із цих хворих — 10 дітей та 3 дорослих. Госпіталізовано — 9 осіб.

Зареєстровано у місті і 5 випадків захворювання на туберкульоз. В усіх випадках — особи від 27 до 56 років, усі — непрацюючі. Усі — госпіталізовані в обласний диспансер для лікування.

Дитячих захворювань на інфекційні хвороби крапельним шляхом зафіксовано 5 випадків: 2 — скарлатини, 2 — вітряні віспи та 1 — інфекційний мононуклеоз. Було зареєстровано 2 випадки грибкових захворювань та 1 випадок хвороби Лайма. Останній пов'язаний з укусом кліща в районі дачних ділянок біля залізничної станції Ялинка.

За словами фахівця, було проведено аналіз води в семи місцях водогону. Усі проби показали, що вода відповідала стандартам.

Також взяті проби на минулому тижні з десяти трубчатих колодязів та колонок. За результатами досліджень виявлено, що в чотирьох колодязях вода не відповідає стандартам. Це трубчаті колодязі по вулиці Короленка, 67, Небесної Сотні, 9, Ярослава Мудрого, 8 і Симона Петлюри, 15. У пробах води перевищено вміст нітратів та заліза.

За інформацією головного лікаря Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова, за минулий тиждень було відшкодовано 150 тисяч гривень по державній програмі «Доступні ліки».

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017