Увечері 20 січня під час третьої конференції L.E.D. Bro відбулася церемонія нагородження переможців і переможниць “Вибору року-2017”. “Трибуна-Бровари” підготувала репортаж про людей та ініціативи, що заволоділи серцями броварчан_ок.

Ідея створення “Вибору року-2017” належить відомій місцевій активістці, співзасновниці BroBots — Brovary IT Hub Олександрі Дудар. “Одного зимового вечора в мене народилася ідея зробити цей рейтинг, і я сказала Сашку (активіст Олександр Плахов, засновник L.E.D. Bro conference, — прим. ред.) давай якось відзначимо наших активістів, — пригадує пані Дудар. — Ми дуже хотіли, щоб ви, сусіди, знали своїх сусідів. Адже є люди, які можуть бути чемпіонами світового класу, але вдома про них навіть не чули. Ми хотіли виправити цю ситуацію. Нагородити таких людей без спонсорів, а саме від жителів цього міста”. 

За словами Олександри Дудар, спочатку церемонію збиралися провести 7 січня на головній новорічній сцені Броварів, але їх туди “не пустили”. Тому нагородити містян_ок та їхні проекти вирішили під час третьої конференції надихаючих ідей L.E.D. Bro. Як розповів присутнім Олександр Плахов, участь у голосуванні за “Вибір року-2017” узяли 713 людей. Проводили його у два етапи: спочатку мешканці_ки самі пропонували кандидатури, а потім обирали своїх улюбленців із найпопулярніших варіантів. Результатами першого народного рейтингу ділиться і “Трибуна-Бровари”.

Олег Іваненко

Цілих три нагороди “Вибору року-2017” отримав броварський активіст, колишній паралімпієць, бізнесмен та депутат Олег Іваненко. Він здобув перше місце в номінаціях “Чоловік року” та “Громадський діяч року”, а також третє місце в номінації “Перемога року” завдяки власному світовому рекорду з триатлону, що його броварський Ironman встановив цього літа.

Третє місце в номінації “Чоловік року” посів один зі спікерів LED Bro, марафонець-любитель, організатор руху «Біг в Броварах» Максим Польща, друге — легендарний тренер “Купави” Сергій Бреус, який улітку 2017 в рамках щорічного міжнародного турніру в Туреччині переплив через протоку Босфор.

“Жінками року” стали: Валерія Бреус, дружина Сергія Бреуса, власниця студії “Бровари на шпагаті” — третє місце; авторка “Вибору року”, співзасновниця BroBots — Brovary IT Hub Олександра Дудар  друге місце; засновниця та незмінна керівниця народної хореографічної майстерні «МАЛЬВА», мама майже для 200 своїх дітей віком від 3-х до 40+ років Оксана Круковська  перше місце.

Еліна Іващенко

Номінація “Зірка року” зібрала трьох юних і надзвичайно талановитих дівчат із Броварів. Третє місце посіла одна зі спікерок першої LED Bro, учасниця сімейного і творчого дуету з різницею у 21 рік, учениця шостого класу, блогерка, ведуча дитячого розважального проекту Христя Данко. Друге — зірка широких екранів, виконавиця однієї з головних ролей першого фільму-фентезі українською мовою “Сторожова застава” Єва Кошева. Перше — голос Броварів, визнаний усією країною, переможниця конкурсу “Голос. Діти”  Еліна Іващенко.

Разом із Олегом Іваненком звання “Громадський діяч року” розділив і цілком неочікуваний кандидат — міський голова Ігор Сапожко, який посів третє місце. На другому опинився його імовірний суперник на наступних виборах, двірник-правозахисник, реформатор-велосипедист, експерт із питань екології та енергоефективності, депутат БМР Андрій Саук. 

Наталя Бойко

Волонтер_ками року стали: голова Асоціації батьків міста Бровари, громадський активіст Ігор Романенко (третє місце); жінка, котра знайшла своє покликання в допомозі тим, хто воює на фронті, Наталка Бойко (друге місце) та броварчанка, яка протягом 3-х років допомагає трьом інтернатам і Будинку дитини Юлія Заярна (перше місце).

На фото: Олександра Дудар, Олександр Плахов та Ольга Кунцевська (засновниця фестивалю “БравоKids”)

Серед подій року броварчани_ки відзначили: дитячі фестивалі “БравоKids” та  “BabyBoom Fest” (третє й друге місця відповідно), а на перше місце поставили “День добра“, що мав намір зібрати кошти на лікування Артемчика Колбасинського.

У номінації “Перемога року” Олег Іваненко та його рекорд знову опинилися серед доволі неоднозначної компанії. На друге місце броварчан_ки з дивних причин (можливо, за співзвучністю?) обрали реконструкцію парку “Перемога”, а на перше — ремонт доріг і тротуарів. Обидві нагороди Олександра Дудар та Олександр Плахов збираються передати міському голові в його прийомний день (у середу).

Міський голова став очевидним рекордсменом першого народного рейтингу, адже всі три перших місця в номінації “Зрада року” організатори також збираються вручити йому. А саме за: прорив колектора (третє місце), мапа України без Криму на сцені до Дня незалежності (друге місце) та вирубку дерев (перше місце).

Представник “Епіцентру”

Компаніями року за рейтингом стали: ТОВ “Вторма юа” (за внесок у популяризацію сортування сміття в місті),  SOUS CAFE (очевидно, за внесок у розважальне життя броварчан_ок) та “Епіцентр” (завдяки підтримці місцевих ініціатив).

Співзасновник BroBots Пилип Духлій

І завершила церемонію нагородження номінація “Проект року”. Третє місце посіли BroBots — Brovary IT Hub, друге — народна хореографічна майстерня “Malva DanceFamily”, а перше — реабілітаційний центр “Перемога”.

Наостанок один із ведучих церемонії Олександр Плахов зазначив: “Місто не визначають керманичі, які наразі керують або “гаспідарюють” в місті. Місто визначає спільнота, ми всі з вами визначаємо місто”. 

авторка світлин – Катерина Мамайсур-Негода

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна