Гарно вбрані дівчата, хлопці, їхні батьки та всі освітяни міста, мами – зі сльозами щастя на обличчях, тата – із зачаруванням і розчуленням в очах; спалахи і звуки камер, радісні вигуки, – так 27 червня мешканці Броварів проводжали в доросле життя випускників і випускниць 2018 року. 

Винуватці свята пройшли урочистою ходою по вулиці Гагаріна до сцени, що цього року розташовувалася перед будівлею міськвиконкому. Кожна школа виходила до сцени під коротку розповідь ведучих про основні досягнення навчального закладу.

This slideshow requires JavaScript.

Випускники кожної школи готували виступ-танок, аби креативно представити свій навчальний заклад. Кульки — невід’ємний атрибут випускного — злітали в повітря, ніби то були вони, випускники 2018 року, що тепер уже офіційно розпочнуть своє доросле життя. Життя, у якому їм доведеться самостійно приймати рішення й нести за нього відповідальність, життя, сповнене захопливих перемог, труднощів і падінь, життя, де не буде перепочинку від вражень та емоцій.

This slideshow requires JavaScript.

Розпочався випускний із гімну України. Одинадцятикласники розташувалися навколо сцени літерою «П». Однак було дуже тісно, адже охочих поглянути на свято виявилося дуже багато. Причому серед гостей були не лише близькі випускників, але й звичайні перехожі, які в цей час прогулювалися парком.

Свято охороняли поліцейські, а поруч чергувала “швидка”. На щастя, цього року випускникам не надокучала спека. Утім, кільком дівчатам-барабанницям посеред заходу стало зле – їм відразу надали допомогу.

— А нехай би і дощ пішов! Було б що згадати! Промокли б до ниточки, а через кілька років згадували і сміялися! — жартома говорить чийсь батько, що слідував за колоною випускників.

— Миру вам, дітки, здоров’я і успіху! Які ж ви гарні! — а це вже захоплено бажає пані Оксана, броварчанка, що прийшла подивитися на свято.

Глядачів зібралося і справді чимало. Часом місця бракувало й самим винуватцям свята. Люди довкола — усміхнені, розчулені. Випускники та їхні сім’ї — схвильовані й захоплені, адже цей день знаменує початок зовсім нового етапу в їхньому житті.

Однією з традиційних частин була  церемонія нагородження золотих і срібних медалістів та активних одинадцятикласників. Щоправда, отримати не менш традиційне для такого приводу фото з  Ігорем Сапожком дівчатам і хлопцям не вдалося – міський голова зараз у відпустці, тому привітати випуск-2018 прийшов його заступник Григорій Голубовський разом із очільницею управління освіти і науки Оксаною Мельник.

This slideshow requires JavaScript.

Із промовою від імені випускників цього року виступила вихованиця СШ №5 імені Василя Стуса Марина Артьомцева. Відзначили закінчення дитинства чи не найсимволічнишим атрибутом випускного — шкільним вальсом! Хлопці та дівчата кружляли в танку під ліричну пісню, яку виконала випускниця СШ №7, вихованиця гуртка сольного співу «Браво» Анна Мерненко.

This slideshow requires JavaScript.

Редакція «Трибуни» щиро вітає випускників і випускниць із цим світлим святом та бажає натхнення і мотивації для досягнення всіх своїх мрій та планів. Місто вже пишається вами, але не забувайте давати йому для цього більше приводів!

Фото – Дарина Мізіна

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна