За півмільйона з держбюджету освітили територію Броварської центральної лікарні

11 жовтня відбулася своєрідна «презентація» мережі нового вуличного освітлення на території Броварської центральної районної лікарні.

586 тисяч гривень з державного бюджету було направлено на капітальний ремонт мережі. За два тижні виконавець – компанія «Тера-Енерго» – здійснила весь обсяг робіт, про що повідомив керівник компанії, депутат райради Роман Шибіко. Зокрема встановлено 62 LED-ліхтарі, що  суттєво покращило якість освітлення, а також завдяки цим ліхтарям фактично у 5 разів знижується навантаження на енергомережу.

Голова Броварської РДА Микола Клименко та заступник голови БРДА Юрій Плакся

Загалом протяжність капітально відремонтованої мережі вуличного освітлення на території БЦРЛ склала близько трьох кілометрів. Це дозволило освітити навіть ті частини території медичного закладу, які до цього не освітлювалися взагалі.

«Це найголовніше, — наголосив на презентації голова Броварської РДА Микола Клименко.Територія лікарні у вечірні та нічні години має якісне освітлення, що робить відвідування лікарні набагато комфортнішим. І друге – це питання економії. Ми бачимо, що тут встановлене якісне сучасне обладнання, що в сумі дозволить економити кошти. Надходження субвенції сталося і завдяки активній позиції нашого народного депутата Павла Різаненка. Він зробив відповідне звернення до Кабміну та сприяв, щоб Броварщина отримала ці кошти. А загалом з початку року район з його участю вже отримав 6,6 мільйонів гривень держсубвенції на розвиток соціально-економічної інфраструктури. Ми спільно з народним депутатом прийняли рішення, що цими коштами має бути охоплений кожен населений пункт району і за підтримки депутатів Районної ради задумане вдалося реалізувати».

Крім того, голова Броварської РДА зазначив, що із 450 тисяч, які раніше виділялися з державного бюджету на закупівлю в ангіоневрологічне відділення Станції цілодобового моніторингу за тяжко хворими, біля ста тисяч гривень вдалося зекономити завдяки системі прозорих закупівель. Зекономлені кошти були використані на медичне обладнання для лікарні.

Присутні висловили сподівання, що капітальний ремонт вуличного освітлення, окрім зручності і комфорту, позитивно впливатиме і на питання безпеки. Це стосується як безпосередньо пересування територією пацієнтів, медперсоналу, так і збереження майна лікарня. Тільки цього року зловмисники, якраз користуючись і недостатнім освітленням, викрали кілька відеокамер.

На черзі – ремонт вуличного освітлення у дитячій лікарні по вулиці Ярослава Мудрого. Помічник народного депутата Павла Різаненка Андрій Федоренко повідомив з цього приводу, що відповідна постанова Кабінету Міністрів  про виділення на цей проект необхідних коштів (а йдеться про суму у 209 тисяч гривень) ухвалена 29 вересня. Тож є реальні сподівання, що до кінця нинішнього року вдасться обладнати новітнім освітленням і територію дитячої лікарні.

Анатолій Гаркуша

ФОТО – Редакції «Трибуна-Бровари»

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018