Задля будівництва школи та стадіону зріжуть ще 39 дерев

Новини, Репортажі 06 Кві. 2017 р., 13:31 486

Броварський виконком ухвалив рішення про надання дозволу на зрізання 39 дерев — 14 по вулиці Симона Петлюри, 17Б (у зв’язку з будівництвом корпусу для загальноосвітньої школи №10) та 25 — на території парку «Перемога» (у зв’язку з будівництвом футбольного стадіону на місці запасного поля комплексу «Спартак»).

Як розповіла заступник начальника Управління ЖКГ Світлана Решетова, проект підготовлений за поданням управління житлово-комунального господарства та враховуючи рекомендації комісії з питань зелених насаджень.

Згідно Акту обстеження зелених насаджень по вулиці Симона Петлюри, у зоні забудови знаходяться і підлягають зрізанню: 5 кленів (4 в задовільному стані, 1 — в незадовільному), 5 білих тополь (усі в задовільному стані), 2 берези (1 — в незадовільному), 1 липа та 1 верба (обидві — в задовільному стані). У парку «Перемога» зрізанню підлягають: 4 акації (1 — в незадовільному), 1 верба (в задовільному стані), 8 тополь (3 — в незадовільному стані), 11 кленів ясенелистих (6 — в незадовільному стані).

Світлана Решетова.

Відповідно до ордеру про видалення зелених насаджень, виданого відділу капітального будівництва, в обох випадках встановлено термін — до 31 березня 2018 року.

Під час засідання члени виконкому підтримали пропозицію міського голови дати доручення КП «Бровари-Благоустрій» розглянути можливість пересадження частини дерев на вулиці Симона Петлюри, 17Б в інше місце.

Як розповіла «Трибуні-Бровари» начальник відділу капітального будівництва Людмила Павлик, за обома проектами (будівництво корпусу ЗОШ №10 та футбольного стадіону) передбачений благоустрій територій, тобто за зрізані дерева передбачається або компенсація, або висадження нових.

Нагадаємо, відділ капітального будівництва Броварської міськради проінформував про початок роботи з будівництва комплексу загальноосвітніх шкіл I-III ступенів по вул. Василя Симоненка, 103, загальноосвітньої школи І ступеню по вул. Симона Петлюри (кол. Черняховського), 17-Б та реконструкція дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу «Оленка» по вул. Марії Лагунової, 18-А.

Також тривають проектно-вишукувальні роботи по будівництву на місці запасного поля в парку «Перемога» стадіону зі штучним покриттям розміром 110×65 м.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017