Завершення ремонту колектора знову відкладається

Новини, Репортажі 28 Сер. 2017 р., 11:56 564

Роботи по ліквідації наслідків аварії на колекторі, який проходить уздовж вулиці Незалежності ще не завершені, і коли будуть закінчені — невідомо. Таку інформацію під час оперативної наради виконавчих служб міської ради озвучив керівник комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» Василь Андрєєв.

Головний «постачальник води і тепла у місті» визнав, що було обіцяно завершити ремонтні роботи до 20 серпня. Але тепер, за його словами, ремонтні роботи не можна завершити, оскільки немає фінансування, кошти мають перерахувати «інвестори» (забудовники), а вони цього й досі не зробили.

«Роботи проводилися за рахунок інвесторів і від нас не залежало фінансування. Саме тому відбулася затримка. Підрядна організація виконала робіт майже на мільйон гривень, а ось він інвесторів були затримки», — розповів Андреєв.

На запитання головуючого на нараді заступника міського голови Григорія Голубовського (Ігор Сапожко за інформацією секретаря міської ради Петра Бабича, був зайнятий), коли завершяться ремонтні роботи, Андреєв відповів: «Як тільки інвестори профінансують роботи! Я вже одного разу сказав, що все завершиться 20 серпня, бо так мене запевнили інвестори, і вийшло, що я брехун. Тож сьогодні скажу — як тільки будуть проплачені кошти. На сьогодні обіцяли і БЗБК, і інші організації. Ті фінансові зобов’язання, які взяли на себе інвестори, вони не виконали.

На сьогодні є домовленість, що підрядники замикають з двох боків вулиці Металургів колектор і далі переходимо до виїзду. Все залежить від того, яким чином будуть здійснені оплати», — сказав Андреєв.

Василь Андреєв

Відкрити проїзд по вулиці Симона Петлюри у напрямку залізничного вокзалу, за словами Андреєва, теж неможливо, оскільки відкрита частина колектора біля трикотажної фабрики є робочою.

Зазначимо, що на робочих нарадах та в соціальних мережах неодноразово зверталася увага на те, що візуально роботи на колекторі не ведуться, а працівники лише чергують біля розритого колектора.

«Трибуна-Бровари» попросила прокоментувати ситуацію керівництво БЗБК, про яке згадав керівник КП «Броваритепловодоенергія». Як розповіла виконавчий директор «Броварського заводобудівельного комбінату» Олена Дудар, жодних офіційних угод щодо спонсорства у цьому питанні не укладено.

«Відбулася лише одна зустріч з Василем Андреєвим та Ігорем Сапожком, під час якої обговорювалася ймовірність сценарію, що роботи доведеться робити за рахунок спонсорів-забудовників, оскільки саме підприємство не витягує самостійно. До конкретики справа не дійшла і жодних письмових угод з нами не підписували», — повідомила Олена Дудар.

«Місто не повинне страждати, а громада не має бути заручниками ситуації. Василь Андреєв, як керівник КП, має надати міській раді повний кошторис робіт, а ми маємо затвердити. Бо виходить справжнісінька ганьба: місто з профіцитом, але в нечистотах», — прокоментували ситуацію у депутатському корпусі.

Нагадаємо, що усі звернення комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» щодо збільшення статутного фонду, депутати під час останньої сесії міської ради підтримали, зокрема і виділення 4,5 млн. грн. на ремонтні роботи колектора.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017