2-у та 10-у школи закрили на карантин

0

Задля запобігання епідеміологічним ускладненням дві броварські школи відпустили на карантин. Таке рішення сьогодні ухвалив броварський міський голова Ігор Сапожко.

Як ідеться в розпорядженні мера, освітній процес призупинили від завтра, 30 січня, до 5 лютого, тобто рівно на один тиждень.

Учні не підуть до своїх класів до двох навчальних закладів:

  • школи № 2 ім. Василя Сухомлинського;
  • школи № 10.

Водночас, згідно з документам, керівники відповідних шкіл мають забезпечити освоєння навчального матеріалу за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль закладу.

Читайте також:

  1. У Броварах зросла захворюваність на грип і ГРВІ
  2. Коронавірус уже в Києві, але не «китайський»: як захиститися
  3. Броварську первинну медицину визнано доброзичливою до дитини
Залиште відповідь

Exit mobile version