Протягом сьогоднішнього дня, 8 квітня, у Броварах припиниться опалювальний сезон. Водночас батареї в дитячих садочках, школах і лікарнях лишатимуться гарячими – принаймні до заявки на відключення від самих закладів. Також у місті не вимикають гарячу воду. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради у Броварській міській раді розповів мер Ігор Сапожко.

Як зазначив Ігор Сапожко, відключення опалення здійснюють у зв’язку із підвищенням температури повітря, відповідно до закону. Зі слів міського голови, середньодобова температура в місті протягом трьох днів уже перевищує 8° С.

Водночас мер зазначив, що відімкнення шкіл, садочків і лікарень відбуватиметься лише за наявності особистого звернення керівника відповідного закладу.  До того ж, у Броварах не вимикатимуть гарячу воду, принаймні зараз. Чи заплановане відключення в подальшому – міський голова не повідомив.

Як розповів «Трибуні Броварів» керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв, відімкнення опалення технологічно простіше, ніж увімкнення. Тому комунальне підприємство впорається із цим завданням швидко, і до кінця дня всі квартири мають бути з холодними батареями.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Броварах розпочався у жовтні, однак декілька разів затримувався і переносився. У грудні НЕРЕКП затвердило нові тарифи, зокрема на опалення та гаряче водопостачання. У лютому в Україні запрацювала монетизація субсидій на «комуналку».