Броварський міжрайонний суд Київської області під час сьогоднішнього засідання не зміг продовжити розгляд справи за обвинуваченнями проти експоліціянта Михайла Лудченка, який рік тому п’яним на смерть збив жінку та травмував її доньку в центрі Броварів. Причиною стала відсутність захисника підслідного. Наступне засідання в справі призначили на 9 грудня.

Нагадаємо, попереднє засідання в справі відбулося 4 листопада. У переддень засідання перенесли, адже на нього не з’явилися ані захисник підозрюваного, ані представники сторони потерпілих. Однак, і 4 листопада захисник підозрюваного Олександр Сіладі не з’явився. Як пояснив підсудний Михайло Лудченко, в його адвоката є інші справи, тож він не зміг прийти.

Олександр Сіладі під час засідання 8 вересня 2021 року

Під час сьогоднішнього засідання Олександр Сіладі також не з’явився. Як зазначила на початку засідання суддя Тетяна Василенко, від захисника надійшло клопотання про відкладення справи. Вказана причина – хвороба адвоката. Водночас, як зазначила суддя, доказів поважної причини учасника справи надано не було.

На запитання судді підсудний вказав, що підтримує клопотання щодо відкладення розгляду та бажає, щоби справу слухали в присутності його представника. Прокурорка Тетяна Ковальчук і адвокат родини потерпілих Іван Балицький погодилися з перенесенням розгляду, зазначивши, що підозрюваний має право на захист.

Слід зазначити, що під час попереднього засідання прокурорка обіцяла вже наступного разу, тобто сьогодні, організувати прибуття свідків ДТП для допиту в суді. Свою обіцянку вона виконала: у залі засідання перед початком розгляду справи з’явилося три людини, які зазначили, що є свідками. Однак, їхній допит не відбувся через перенесення розгляду справи.

Учасники процесу та троє свідків

Суддя Тетяна Василенко призначила наступне засідання на 9 грудня о 14:00. Вона також зазначила, що захисник підозрюваного мусить надати докази своєї відсутності з поважних причин.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Суд продовжив цілодобовий домашній арешт експоліціянту Михайлу Лудченку
  2. Експоліціянт Лудченко не визнає, що був п’яний за кермом під час смертельної ДТП
  3. Броварський суд випустив експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку. ФОТО, ВІДЕО