15 вересня в конференцзалі офісу Національної спілки журналістів України, що на Хрещатику,  урочисто  вручали нагороди переможцям і заохочувальні відзнаки активним учасникам традиційних щорічних творчих конкурсів НСЖУ. Серед переможців конкурсу – й інформаційна агенція «Трибуна-Бровари».

Цьогорічне змагання найкращих у професійній майстерності медійників було присвячено 30-й річниці незалежності України.

Голова НСЖУ Сергій Томіленко наголосив, що основне гасло, під яким і працює останні роки найбільша творча спілка України – «Журналісти – важливі!». «Актуальність як самих конкурсів, так порушених тем, підтверджена кількістю заявок і поданих матеріалів – їх цьогоріч значно більше, ніж бувало: понад 170 заявок, і ще більше публікацій, радіо- і відеоробіт… Серед провідних тем – висвітлення подій війни, життя й проблеми вимушених переселенців, протидія пандемії коронавірусу, власне, це переважно розповіді про наших сучасників, їхні вчинки у повсякденні й за надзвичайних обставин», – зазначив голова НСЖУ.

Спочатку організатори святкового дійства вручили відзнаки переможцям у 14 спеціальних тематичних номінаціях.

У номінації «Краще регіональне інтернет-медіа» диплом переможця, пам’ятну статуетку, цінний приз та пам’ятні подарунки вручено головній редакторці ІА «Трибуна-Бровари» Ірині Ющенко. Перемогу в цій номінації  видання розділило з інтернет-медія «ІзбірКом» (Одеська область).

Сергій Томіленко та Ірина Ющенко

ІА «Трибуна-Бровари» визнано кращим регіональним інтернет-медіа року

У подарункових наборах переможцям були і книжкові новинки – видання авторів-журналістів. Заступник головного редактора газети «Голос України» Віталій Суддя презентував у спілці нове видання, підготовлене редакційним колективом парламентської газети – книжку «30 років Незалежності». Окрім цього, переможці отримали і збірку публіцистики «Імперія терору» секретаря НСЖУ Сергія Шевченка.

Журналісти з Івано-Франківщини, Рівненщини, Волині, Київщини, Запоріжчини, Чернігівщини, Донеччини та інших регіонів  розповідали про власні конкурсні роботи, ділилися досвідом висвітлення складних тем та емоціями від проведеного масштабного змагання найкращих у професійній майстерності.

Цього року кращими в різних номінаціях визнано журналістів Ларису Маслову з Хмельниччини, Олександра Вівчарика і Тетяну Калиновську з Черкащини, Олену Никифоренко з Полтавщини, Марину Кривду, Олену Романову, Леоніда Фросевича з Києва та інших.

Після нагородження учасники заходу поїхали в церкву Миколи Чудотворця (ПЦУ), що на Подолі, де взяли участь у літургії за загиблими журналістами, та поклали квіти до могили Георгія Гонгадзе, який був парафіянином цієї церкви.

Фото – Ірина Ющенко

Читайте також

  1. Трибуна-Бровари – «золотий» призер змагань на гендерну чутливість серед інтернет-видань Київщини
  2. Журналістка «Трибуни» – серед переможців конкурсу з антикорупційних розслідувань
  3. Журналісти «Трибуни-Броварів» – призери конкурсу «Журналістика рішень-2020»