Виконком Броварської громади схвалив інвестиційну програму КП «Броваритепловодоенергія» на 2022 рік, згідно з якою на території Броварської громади замінять аварійні теплові мережі загальною протяжністю 300 метрів. На ці роботи піде 4,1 млн грн.

Перед комунальним підприємством стоїть завдання замінити теплові мережі загальною протяжністю 300 метрів (в однотрубному обчисленні). Труби матимуть пінополіуретанову ізоляцію.

Труби з ізоляцією спіненим пліуретаном уже використовують для заміни тепломереж у Броварах

Унаслідок заміни чиновники очікують підвищення якості теплопостачання, зменшення втрат у теплових мережах, зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів і витрат на ремонт.

Загалом на роботи піде 4,1 млн грн. Їх візьмуть із коштів, передбачених на діяльність комунального підприємства «Броваритепловодоенергія».

Про хід виконання інвестиційної програми комунальники мають відзвітувати виконавчому комітету Броварської громади в грудні 2022 року.

Інвестпрограми на цей рік

Зазначимо, попередню інвестиційну програму КП «Броваритепловодоенергія» – на 2021 рік – виконком схвалив у березні цього року, передбачивши 915 тис. грн на придбання зварювального агрегату та 4,285 млн грн на заміну теплових мереж протяжністю 366 метрів.

Під час засідання виконкому керівник комунального підприємства Григорій Голубовський повідомив, що попередню програму виконали.

Слід зазначити, що протягом літа підприємство замінило мережі на вул. Героїв Небесної Сотні. Через виявлене маркування підприємство запідозрили в купівлі російських труб. Однак у КП заявили, що труби виготовлені у Львові. Львівське маркування на них також присутнє.

Львівське і російське маркування на трубах, які прокладали на вул. Героїв Небесної Сотні

Згодом комунальники перейшли до робіт над заміною тепломереж на вул. Михайла Грушевського, перекривши на вулиці рух транспорту. Роботи вздовж дороги тривають до цього часу.

Роботи на перехресті вулиць Героїв Небесної Сотні та Михайла Грушевського

Ще одна інвестиційна програма підприємства на поточний рік, схвалена минулоріч, передбачає реконструкції водоочисних систем і каналізаційної насосної станції на бульв. Незалежності, 53/1 на загальну суму 2,837 млн грн за рахунок, так само, коштів підприємства.

Читайте також

  1. Рух маршрутки №9 зміниться: вул. Грушевського перекриють
  2. КП «Броваритепловодоенергія» змінює графік роботи
  3. У Броварах замінять обладнання на 23-х центртеплопунктах, – інвестиційна програма КП «Броваритепловодоенергія»