Сьогодні броварські пенсіонери можуть отримати щеплення від коронавірусу в центральному відділенні «Укрпошти». Про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Окрім центрів і пунктів щеплень, ми відтепер даємо можливість вакцинуватись пенсіонерам і у відділеннях «Укрпошти». Уже охопили 12 громад. Далі перелік будемо оновлювати», – зазначив голова КОДА.

Керівник Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов не дуже вдоволений наявністю нової локації для щеплення.

«Вчора вранці мобільна бригада за ранок провакцинувала на трьох підприємствах близько 250 осіб. Потім її викликали у відділення «Укрпошти», де виявили бажання провакцинуватися лише три людини. Увесь час медична бригада залишалася на пошті, замість того, щоб працювати більш продуктивно», – прокоментував ситуацію «Трибуні-Броварів» очільник первинки.

Ігор Кравцов зазначив, що щепитися у відділенні «Укрпошти» можуть не лише пенсіонери, а будь-хто за наявності документів. Щеплення проводиться вакцинами «CoronaVac» та «Pfizer» з 08:00 до 21:00 у відділенні «Укрпошти», що на вул. Гагаріна, 20.

Чи продовжиться вакцинація на цій локації після 8-го жовтня – наразі невідомо.

ФОТО – Ірина Ющенко

Читайте також:

  1. Чи потрібна третя доза щеплення проти COVID-19

  2. Обов’язкова вакцинація від COVID-19: хто підпадає. Перелік МОЗ

  3. Українцям пропонують долучитися до клінічних випробувань ліків від COVID-19

  4. Кількість вакцинованих педагогів у Броварській громаді