У середу, 1-го грудня, з 14:00 до 16:00 у Броварах відбуватиметься перевірка централізованої системи оповіщення населення з включенням електросирен. Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

Як зазначається в повідомленні, життю та здоров’ю броварчан і гостей міста нічого не загрожує – це лише перевірка системи оповіщення.

Однак, якщо містом лунатиме сирена, а повідомлення про перевірку системи не було, варто знати, що ж робити. Про це «Трибуні-Броварів» розповіли працівники Броварського районного управління ГУ ДСНС України.

Якщо ви почули довгі гудки (завивання сирен, гудків підприємств, інших сигнальних засобів), знайте – це попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ!».

Місцеві органи влади, відділи ДСНС через засоби масової інформації повідомлять про надзвичайну ситуацію, що сталася, та проінформують щодо подальших дій. Коли Ви почули сигнал «УВАГА ВСІМ», Вам необхідно:

  • негайно увімкнути радіотрансляційні точки та телевізори (місцеві канали) для того, щоб прослухати екстрене повідомлення. У м. Бровари це повідомлення озвучать по динаміках ( їх у місті 9 штук).
  • Дочекатися надходження інформації з інших джерел від місцевих органів влади, відділу ДСНС (автомобіля з гучномовцем, листівки та ін.).
  • Діяти у відповідності до отриманих рекомендацій.
  • Після звукових сигналів, як правило, має бути екстрене повідомлення з рекомендаціями щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.
  • Усі засоби масової інформації мають працювати впродовж всього періоду ліквідації надзвичайної ситуації.
  • За можливості сповістити про отриману інформацію сусідів чи знайомих, а при необхідності – надати їм допомогу.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. У Броварській громаді стартував онлайн-фестиваль юних талантів

  2. Масажуватиме протягом 24 годин: незрячий броварчанин Василь Закревський претендує на рекорд України

  3. Благодійників і волонтерів запрошують до участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна»

  4. Дітей броварської громади запрошують створити новорічну іграшку