У Пухівці позашляховик «влетів» у кав’ярню. Є постраждалі. ФОТО

0

10-го лютого в Пухівці трапилась дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Позашляховик «влетів» у придорожню кав’ярню «Драйв» та травмував її працівницю. Про це повідомляють працівники Броварського районного управління поліції.

Подія трапилась близько 13:45 на виїзді з Пухівки в бік Зазим’я.

Зі слів правоохоронців, 52-річна кермувальниця позашляховика «Mitsubishi Pajero Wagon» не впоралась із керуванням та в’їхала в кав’ярню.

Зазначимо, що перед кав’ярнею дорога має крутий поворот.

У момент в’їзду в будівлю, у ній перебувала 28-річна працівниця кав’ярні, яка отримала травму. Жінку  доставлено в броварську лікарню.

Як повідомив «Трибуні-Броварів» в.о. заступника директора з медичної частини хірургічного профілю ББКЛ Володимир Андрієць, постраждала дівчина отримала забій гомілки, продовжує амбулаторне лікування.

Так виглядала кав’ярня до ДТП

«Наразі правоохоронці з’ясовують обставини автопригоди та згодом нададуть відповідну правову кваліфікацію», – йдеться в повідомленні Броварського районного управління поліції.

ФОТО – Броварське районне управління поліції

Читайте також:

  1. У Броварах на «зебрі» легковик збив людину і протаранив паркан. ФОТО, ВІДЕО

  2. У Літках автобус «відправив» дідуся в реанімацію

  3. У Погребах і Калиті горіли легковики. ФОТО

  4. ДТП біля Богданівки. Загинув пасажир

Залиште відповідь

Exit mobile version